Skocz do zawartości

Jaką aparature RC mi polecicie? ?


Nebeb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No nie tylko chodzi mi oto że w jednym sklepie jest za 399 a w drugim za 330 więc po co dokładać pieniędzy skoro może być taniej, a zaoszczędzona sumka się przyda na materiały do jakiegoś samolot !!. Aha raczej w Polskim sklepie internetowym :D.

 

Więc jakie macie opinie o tej apce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym poprosić o link z instrukcjami jak podmienić soft ? A nie szukam na allegro ponieważ planuję zrobić troszkę większe zakupy nie tylko nadajnik. A tak nawiasem to w jakim języku jest instrukcja, bo jak nie ma po Polsku to od razu pytam czy gdzieś tak ową znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nebeb, jak podmienić soft jest tu na tym forum. Poszukaj trochę młody człowieku. Czy to takie trudne??? Zadajesz bardzo dużo trywialnych pytań na które bez problemu sam znalazłbyś odpowiedź. Google nie gryzą....opcja "szukaj" na tym forum też nie :ble: :ble: :ble:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Flysky z ABC-Rc.pl (350zł) z wyciąganym modułem i odbiornikiem, na razie nie ma żadnych problemów lata mi się na niej wyśmienicie... :) jeżeli chcesz mieć dobre radio to polecam tego klona Turnigy + Moduł Frysky i masz dość fajną aparaturę za "nie wielką kasiorkę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałeś pewnie jeszcze tego radia na oczy, a juz szukasz jak soft wymienić? Bez przesady, że jest taki słaby, większosc używanych modeli można bez problemu szybko ustawić. Instrukcji polskiej nie ma, jest jedynie instrukcje po angilelsku od klona tej aparatury (inny znaczek firmowy) eurgle 9x.

 

Fly sky to jest to samo co turnigy, ma tylko inny znaczek i ma antenę 2,4ghz na module, czyli z tyłu radia, co wg. mnie wcale dobre nie jest, oraz ma anteną 35Mhz zupełnie niepotrzebną. Turnigry ma już antenę tą "właściwą" na "właściwym miejscu", czyli na górze radia. Przy antenie z tyłu trzeba troszkę bardziej uważać na radio.

 

Aha ta aparatura polecana prze kolegę Cimka ma pierwszą wersję softu, a tra wersja czasem miała problemy ustawienie podwójnych wychyleń razem z nieliniowymi wychyłami sterów (D/R i EXPO), Turnigz ma drugą wersję softu, i tam wsyzstko śmiga ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za odp. Ale napisałeś "większość używanych modeli" czyli z modelami jeszcze nie oblatanymi będą problemy z ustawieniami ? A czy mógłbym poprosić o taki link z Angielską wersją językową instrukcji ? - sam nie znalazłem - nieaktywne linki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem - kupuje Turnigy 9x jak tylko sprzedam komórkę czyli za 5 dni - za 5 dni koniec aukcji na Alledrogo :D. A tak nawisem może będzie ktoś zainteresowany:

 

http://allegro.pl/nokia-5800-xpressmusic-okazja-stan-bdb-i1561754434.html

 

Ps. Mam nadzieje że nie naruszyłem regulaminu że wstawiłem ten link :D, jak tak to nie dawajcie ostrzeżenia tylko osuńcie tą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nebeb, tak mam Turnigy 9x. Krótko mówiąc dla mnie rewelacja. Za małą kasę niezła aparatura z przyzwoitymi możliwościami. Dla mnie wystarcza w zupełności. Po wgraniu alternatywnego softu po prostu odlot-możliwości , mnogość kombinacji i ustawień wręcz powala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza "wykrzacza" ??

O Boże... Słowniku Święty - Zagrzmij proszę z czystego nieba, by ten niewierny odnalazł ścieżkę prawdy i oświecenia, miast podążać drogą budzącą abominację u twych wiernych.

:roll:

 

Nebeb - Ty udajesz, czy naprawdę jesteś tak ograniczony?

 

:google:

 

Wykrzaczyć się

 

- potoczne określenie na błąd w programie lub jego nieoczekiwane zamknięcie się na wskutek tego błędu. Czasem oznacza również uszkodzenie systemu operacyjnego, co zmusza do jego reinstalacji. Przykład użycia: System operacyjny się wykrzaczył. Potrzebna jest reinstalacja.

 

 

Proszę... Są pewne granice laizmu. Ty już wręcz się ośmieszasz, udowadniają wszystkim posiadanie (nie)zaszczytnego tytułu "Dziecka Neostrady".

Co to znaczy - poszukaj... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.