Skocz do zawartości

Jaką aparature RC mi polecicie? ?


Nebeb

Rekomendowane odpowiedzi

to znaczy ze na aparatrze sobie ustawiasz wychylenie, a ono i tak zostaje jak bylo po wlaczenia switcha.

 

pocieszę Cię, że zanim zaczniesz uzywac tej funkcji to nauczysz się angielskiego.

 

 

madrian-> spoko, to młodzik jeszcze. 13 latek to slangu nie zna. może się chłopak wyrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam głupie pytanie w związku z sklepem internetowym HobbyKing.com a mianowicie czy cena tam podawana jest w walucie DOLAR ($) ??. Bo aparatura turnigy 9x z aktualnym kursem dolara kosztowałaby 146 zł - czy to możliwe ?

 

Ps. Ile czeka się na przesyłkę z HobbyKing ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyciel tego wątku jest uparty. Postanowił nas zasypywać gradem pytań-czasem dziwnych ,czasem naiwnych ...... Na razie idzie mu znakomicie-9 stron postów w miesiąc. :jupi: :jupi: :jupi: Aż boję sie pomyśleć co będzie do Bożego Narodzenia :crazy: :crazy: :crazy: Zastanawiam się czy wiek Tego użytkownika nie jest aby zawyżony. Jak na trzynastolatka, ten młody człowiek wydaje sie nad wyraz ograniczony (bez obrazy Nebeb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to aby napięcie nie spadło ani nie było za wysokie tzn. nie 7.2v tylko 6v, w regulatorze mam u-bec w regulatorze 1A i czytałem że należy model wyposażyć w u-bec zewnętrzny jeżeli jest poniżej 2A a najlepiej aby ubec zewnętrzny miał 3A - i tak się zastanawiam czy w odbiornikach 2.4 Ghz też tak jest ?? I czy tak samo się podpina pod kanał 2 w odbiorniku przez kabel Y ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale namieszałes :cry:

Jezeli latasz np motoszybowcem lub małym modelem elektrycznym i zasilasz go pakietem np 11.1 V stosujesz najzwyklejszy regulator z bec i zapewniam że to wystarcza .Latam motoszybowcami o poborze prądu do 40 A i stosuję regulatory z bec.

Jeżeli chodzi o modele z napędem spalinowym to stosuje regulatory napiecia gdy zasilam model pakietem li -poly 7.2V .Model zasilany pakietem 4 NiMh nie potrzebuje tego "ustrojstwa".

Nie jest wazne czy używasz 2.4 G czy 35 Mhz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.