Skocz do zawartości

HOWK X-models


Robert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model Howk X-models

Wingspan: 2,04 m.

Lenght: 1,04 m.

Wing area: 38 dmq.

Profile: SD7037 mod

Empty weight: 0,85 kg.

Flying weight: from 1,55 kg.

Ailerons, V-tail (elevator)

and motor.

Silnik RAY C3542/06

regulator 40 Pulso

serwa:

lotki HS81MG

wysokość GWS L park

Aku 2200 3s 25C Dualsky

 

Model zakupiony w Polsce w firmie Mawi (producent) 6 maja 2011, oblatany 11 maja 2011

Wyważenie modelu: na płatach zaznaczony CG zastosowane wyposażenie idealnie wyważa model bez jakichkolwiek dodatkowych ciężarków.

Start na tym silniku prawie pion, Howk świetnie lata, bardzo dobra doskonałość

http://www.mawi-flymodels.pl/

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle ale z tego co mi sie o uszy obilo to kiedys pan Leszek robil wlasnie dla nich modele i jego modele na zachiodzie byly sprzedawane pod marka x-models. Potem chyba cos sie popsulo ale o co poszlo dokladnie to nie pamietam. Mysle ze nie przypadek ze wyglad jest taki a nie inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle ale z tego co mi sie o uszy obilo to kiedys pan Leszek robil wlasnie dla nich modele i jego modele na zachiodzie byly sprzedawane pod marka x-models. Potem chyba cos sie popsulo ale o co poszlo dokladnie to nie pamietam. Mysle ze nie przypadek ze wyglad jest taki a nie inny

Podobno Pan Wiesław był powiązany umowami i nawet z tzw 2 gatunku nic nie mogło iść na Polski rynek, a teraz są umowy ale korzystniejsze dla Polaków

 

"poprawiłem imię właściciela firmy MAWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydła nie mają klap, jak w Falconie p. Leszka, i owiewka jest wykonana na wyższym poziomie niż to, co daje X-models.

Nie czepiam się, ale wydaje mi się, że Falcon jest lepiej dopracowany - podejrzewam, że cenowo jest także tańszy.

Gratuluję udanego oblotu i życzę wiele satysfakcji z latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajowe strony tych producentów nie są nastawione na polskiego konsumenta. Szkoda ale widać takie prawa rynku. Więcej informacji i szerszy asortyment na stronach zagranicznych dystrybutorów. Można także zadzwonić do źródła i uzyskać wiele informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.