Skocz do zawartości

Edzio 540 w wymiarze 1100mm


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehe, mam już formatki i jestem w Ostrowcu, godzinę temu wróciłem. Jutro wstanę o 6.00 i nim się obudzicie to złożę skrzydło :D

 

Nie mogłem się powstrzymać i złożyłem statecznik pionowy i ster kierunku. Wszystko pasuje idealnie. Narazie bez kleju i część elementów się przesunęła ale ideę konstrukcji widać :)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem na chwilę na przegląd samochodu ale wznowiłem prace nad skrzydłem. Niezbędne okazało się wklejenie płaskownika węglowego 1x3x1000mm żeby usztywnić skrzydło. Rowki na płaskownik wykonałem brzeszczotem. Oczywiście może to być pręt fi1mm czy płaskownik 0.5x2mm czy też listwa sosnowa 2-3x5mm.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo takie sobie. Szybkie składanie to efekt siedzenia przez łącznie kilkadziesiąt godzin przed komputerem i sprawdzanie konstrukcji przed wycięciem. W efekcie składanie nie wymaga myślenia tylko wkładania elementów w odpowiednie miejsce i zalewanie klejem. Z edge jestem zadowolony bo jest prosty w montazu jak budowa cepa , mam nadzieję że będzie dobrze latał a jak będzie dobrze latał to zrobię wersje 1600mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się zaraz do dokańczania skrzydła, na zdjeciach widać szczegóły pokrycia lotki i węglowe wzmocnienie dźwigara.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Póki co to większego edka nie będę rysował, mam do dokończenia 2 projekty swoje i jeden do sprawdzenia od kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zabrać go do Warszawy ale nie wiem czy w tym tygodniu dam radę, walczę właśnie ze skrzydłem, chcę jeszcze dziś okleić.

 

Zacząłem oklejać , mam resztki różnej folii to coś tam uklepię z niej. Wyszło jak wyszło, nie najgorzej.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.