Skocz do zawartości

Płocki piknik lotniczy 18-19.06


Viper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zachęcam do udziału w kolejnej edycji rozrastającego się Płockiego pikniku lotniczego (18-19.06.2011).

Aby za wiele nie nudzić, polecam odwiedzenie strony pokazów:

 

http://www.lotniczyplock.pl/#/opikniku/

 

Byłem w zeszłym roku i gorąco polecam, samoloty latają nad Wisłą, można je podziwiać albo z poziomu plaży, albo 50 metrowej skarpy, albo z punktów pośrednich.

Szczególną atrakcją będzie wyścig pomiędzy pylonami, coś jak red bull air race, ale wszelkie szczegóły są na stronie.

Po zawaleniu Góraszki, myślę że Płock urasta do cywilnego pikniku nr 1.

 

Pozdrawiam

 

Viper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się w nocy, że ktoś powiedział że Marek Szufa nie żyje. Ucieszyłem się, bo zawsze się mówi że sny sprawdzają się na odwrót. Więc rano szybko pobiegłem posłuchać wiadomości, prawie z pewnością że akcja ratunkowa powiodła się, ale niestety nie tym razem.

 

ŻEGNAJ.

 

Wojo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku byłeś wielkim modelarzem, pilotem, kapitanem B 767, swoimi akrobacjami dostarczałeś emocji wielu ludziom. Jeszcze dwie soboty wstecz widziałem jak w hangarze w Chrcynnie polerowałeś swoje Christen Eagle. Szkoda, wielka szkoda..... Pokój Twojej Duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.