Skocz do zawartości

Projekt Extra


Rekomendowane odpowiedzi

bowden po to aby jak model leci do góry nogami to paliwo nie będzie lecieć bo będzie miało pod "górkę", przy zamontowaniu u góry będzie swobodnie lecieć w locie plecowym. A to z tym odpowietrzeniem to gdzieś tak po prostu wyczytałem że powinno być w kierunku lotu wyprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, tylko, że ssak nie będzie mógł swobodnie przemieszczać się po zbiorniku bo będzie zaczepiał o kawałek bowdenu. Kiedy odpowietrzenie będzie wyprowadzone pod modelem a króciec będzie na górze zbiornika to w locie plecowym paliwo też będzie miało pod górkę. Dla świętego spokoju możesz też dać jedna pętlę więcej.

 

A tak w ogóle po co wyważasz na oścież otwarte drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrzenie zrób na górze zbiornika i wyprowadź je swobodnie na dole modelu. Przewód zasilający od przodu zbiornika. A Króciec od tankowania na dole zbiornika- wtedy będziesz mógł bez problemu tankować i wytankowywać model. Pamiętaj żeby króciec odpowietrzający nie był naprzeciwko tankującego ponieważ przy tankowaniu część paliwa będzie się przelewała przez odpowietrzenie- marnotrawstwo;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek80, Wiesz co , nawet nie zdążyliśmy sprawdzić przez te zakłucenia. Dojdą mi kwarce w poniedziałek chyba. To się okaże. Poza tym śmigło mam top flite drewniane, wiec rewelacji nie będzie. Na APC będzie znacznie więcej ;) Ale myślę że ten asp da rade spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja robie |< a przy statecznikach )( czyli zaokrąglam

 

 

ciagle zapominam zrobic fotki :oops: :oops: :oops: sorki

 

 

dam je w najblizszym czasie

 

okleilem juz stateczniki narazie całe na bialo ( caly model narazie bedzie bialy , a potem dojdzie czerwony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.