Skocz do zawartości

Kamera z HK - pytanie o opinie


madrian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz pokazac, iż HD wing jest jednak lepsza, OK. Ty przxedstawiłeś swój film ja swój. Jakosć twego jest o niebo gorsza od mojego - dlaczego nie jest odwrotnie skoro na filmie reklamowym przedstawiona jest wyższość HD nad brelokiem? Dlaczego na forach i Allegro HD Wing jest często a breloka #11 czy #16 nie uświadczysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, HD Wing jest słabsza, ale łatwiej ją dostać.

A tak poza tym w temacie jest napisane: Kamera z HK - więc tylko przesłałem film porównujący obie kamerki i jeszcze dodałem mój film. Tak tylko, żeby pokazać jak wygląda obraz z mojej kamery. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, żeby pokazać jak wygląda obraz z mojej kamery.

No to już będziesz wiedział, że czasem film reklamujący dany towar musi być lepszy od konkurencji :!: Dodatkowo, że może on mieć baaaardzo mało z obiektywną rzeczywistością :mrgreen: A to, że łatwo dostepna to nie argument za.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na filmie z porównawczym Wing ma standardowy obiektyw, w dodatku z fabrycznie ustawioną ostrością na parę metrów, a Key ma o wiele porządniejsze szkiełko szerokokątne. Też mi porównanie... :)

Wing ma Video Out, więc dokładając paręnaście gramów w postaci nadajnika AV można zrobić fajny podgląd na ziemi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.