Skocz do zawartości

skrzydlo latajace ktore lepsze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra serwa umieszczone na miejscu ale nie tak daleko jak na zdieciu wsumie wyszly prawie nad listwa wzmacniajaca prawie bo troszke blizej natarcia prostopalde do splywu

teraz mam srodek ciezkosci ktory u mnie wyniósł 16.9 cm i co dalej-jak ustawic pakiety jak skrzydelko ma sie zachwowywac z balastem na podporce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest dobrze - teraz tak rozmieszczaj wyposażenie by SC zgadzało się. Skoro dziób idzie do góry znaczy jest za lekki. W moim tym mniejszym są aż dwa pakiety 3s 2200 - lepiej dać dwa pakiety niż inne zbędne obciążenie. widze, że silnika nie przesuniesz bo nie słuchałeś rady i zrobiłeś po swojemu. zostaje więc tylko obciążanie przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej poczekac na smiglo zamontowac na silnik i wtedy wycinac

Tak własnie mówiłem. Gdy będziesz już miał całe wyposazenie wstepnie rozmieszczone to przyklej tasmą i sprawdzaj SC. Jesli tył za ciężki to przemieszczaj powiedzmy o 1cm silnik z łożem i smigłem do przodu. W końcu znajdziesz równowagę wtedy to już obojętne czy wytniesz po skosie czy prostopadle. W jednym mam tak w drugim inaczej. Możesz też dokleić wychodzące poza obrys profilu łoze dla pakietu wtedy to bez problemu wyważysz bez cięcia tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mam juz wszytko co powinienem miec do wywazenia teraz pytanie czy wywazajac dziub ma byc pochylony lekko w dol czy do gory a moze poziomo??

i co z tymi lotkami nie wiem o co chodzi z tym nutrum jak to ustawic zeby bylo dobrze nie znalazlem nic konkretnego w sieci a toj postFokker "maxi delta"nie mowi mi nic lika lini czerwona zielona i to wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skrzydlo wyciete pod sielnik i smiglo tylko pytanie jak mam polaczyc styropian z ta pianka czy plexa biala??myslalem o tym kleju so srewna ale odchodzi od plexy nie wiem moze otwory nawierce w podstawie zeby klej mial jak zlapac od gory??i potraktowac dodatkowo ze 4 wkretami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.