Skocz do zawartości

Piła


Marcin K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie przyjedziemy z Gorzowa na powtrókę pikniku w Pile, Przynajmniej  można było dużo polatać no i pogoda nam przypasowała.

Do zobaczenia we wrześniu w Pile. Teraz szykujemy się na Wilcze Laski na 12 i 13 sierpnia, tam tez co roku jest wspaniała atmosfera.

PS. Ta kobita  na miotle poleciała i nie wróciła  a teraz facet ja szuka  i nie może znależdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Też chętnie przyjadę do Piły. Poza pierwszym weekendem (2-3 września) kiedy będziemy latać wodnosamolotami w Skarżysku-Kamiennej.

 

A tak nawiasem to skąd Wy macie te informacje o Zenobii? O ile wiem, to ma się znośnie, jak na swój wiek. Jeszcze lata. Ale niech no ona się dowie, jak ją obgadujecie, to tak Was opierdzi wieczorem, że o spaniu to możecie zapomnieć  :lol:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moi Drodzy

 

Ustaliliśmy wstępną i ostateczną datę 15 - 17 wrzesień 2017r. lądowisko Piła - II Zlot Modelarzy Lotniczych

 

W zasadzie podobna organizacja, kto był to wie. Kto nie wie to niech się zapozna:

 

Chętni - proszę wypełnić formularz dostępny od przyszłego tygodnia na stronie głównej azp.pila.pl

Zainteresowani noclegiem w hoteliku AZP - proszę mail do mnie  macius1122@wp.pl

Może być problem z bigosem - wkładka biega gdzieś po lesie a ja nie mam czasu jej złapać (ale myślę, że do września coś się ubije)

Prawdopodobnie wprowadzę reglamentację napojów ponieważ ostatnio były osoby bardzo zadowolone jak też mniej zadowolone a w tej sytuacji musi panować komuna, wszystkim po równo

 

Ci co są tu pierwszy raz niech poczytają posty powyżej

 

Pytania, sugestie proszę dzwonić Wojtuś 607838562 lub mail macius1122@wp.pl 

 

Do miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koleżanki i Koledzy

 

W związku z kłopotami technicznymi nie działa strona zgłoszeniowa do drugiego zlotu, dlatego bardzo proszę osoby które już wypełniły formularz jak i te które dopiero zamierzają to zrobić o informację o przyjeździe na II zlot 15 września do Piły na mail: macius1122@wp.pl .

Informacja o ilości uczestników pozwoli nam  lepiej przygotować się do zlotu

 

Pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przygotowania do drugiego zlotu na finiszu, dobra pogoda zamówiona, bigos przygotowany, kiełbaska, napitek, ognisko, miejsce startu również. Martwi mnie trochę frekwencja jak dotychczas troszkę niskawa. 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, to właściwie ostatnie chwile na polatanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

 

Bardzo dziękuję gościom za przybycie jak również wszystkim którzy przyczynili się do organizacji II Zlotu Modelarzy Lotniczych w Pile.

 

Jeśli są jakieś uwagi to proszę o informację, unikniemy ich w czasie III zlotu który najprawdopodobniej odbędzie się w maju 2018.

 

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na zlocie dwa dni ,organizatorzy zlotu WOJTEK oraz BARTEK zapewnili super latanie ,oraz żeby nikt nie był głodny i spragniony .Osobne podziękowania dla żony Wojtka [ to ta urocza pani na zdjęciu przy grilu]  z jej ręki wyszedł pyszny bigos wypieki własnej roboty oraz niezwykły smaluszek z kiszonym ogórkiem -pychotka !!!!! - DZIĘKUJE ZA SUPER SPĘDZONY CZAS 

post-741-0-34450600-1505852511.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.