Skocz do zawartości

Złotów 11.09.2011


ahaweto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisłem - "Czy ta niedziela jest aktualna? Jeżeli nic mi nie wypadnie, mam zamiar do was zajechać. Robicie grila? Wziąść jakiś ochłap?"

 

Chciałbym oblatać nowy model?! A wygląda tak.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I martwi mnie jeszcze jedno,czy jest tam dostatecznie dużo miejsca ( jak już wystartuje ) do lądowania potrzebuje mniej więcej 500m x 500m, bo jak narazie taki mam punkt lądowania - ale , jeszcze raz ale ,według mnie to ląduje zawsze w tym punkcie i mam zamiar go zacieśniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiemy kolegów którym czas nie pozwala uczestniczyć w naszym spotkaniu :( . Ale jeszcze nie raz spotkamy się na wspólnym lataniu :D , na Złotowie świat się nie kończy 8) .

 

Dzisiaj zakończyliśmy pracę przy przygotowaniu lotniska. Dla dużych modeli pas został poszerzony i wydłużony.

 

Dołączona grafika

 

Tak więc wszystko przygotowane i zapraszamy wszystkich !

 

Po pracy było małe latanko. Odwiedził nas nowy kolega Krzysztof, doświadczony samochodziarz i próbujący swych sił z modelami latającymi. Niestety oblot EG się nie udał z powodu urwanego przewodu fazowego przy silniku. Za to jeden z samochodów z którymi przyjechał pokazał co potrafi :shock:. Dla drugiego nasze lotnisko nie nadaje się.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Na koniec mam niestety przykrą i smutną wiadomość dla kolegów lubiących ciasto drożdżowe 8) . Wg. ,,Gospodyni,, (Boże, kto to czyta) w tym sezonie najmodniejsze są: ,,ciasto marchewkowe,, oraz ,,sernik z brzoskwiniami,, , a moja połowica próbuje nadążać za modą :roll: . I takie też ciasta będą serwowane z mojej strony :D .

 

Nie mniej jednak liczę na wyrozumiałość kolegów i DO ZOBACZENIA JUTRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temperatura za oknem 14,5 st niebo bezchmurne zapowiada się piękna pogoda :jupi:

zabierać modele,modelki, dobry humor i do zobaczenia na lotnisku.Zestaw dla przezornych(krem z filtrem i parasol) sprawdza się przy każdej pogodzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.