Skocz do zawartości

Złotów 11.09.2011


ahaweto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11.09.2011 serdecznie zapraszamy wszystkich kolegów modelarzy z bliższych i dalszych stron do nas na spotkanie pt. ,,podsumowanie lata,, :D . Spotkanie odbędzie się na naszym klubowym lotnisku w Złotowie.

Oczywiście jak to mamy w zwyczaju, ugościmy Was !

Oczekiwać na kolegów będziemy już od godz. 9 .

Zapraszamy kolegów których już znamy oraz tych wszystkich którzy chcieli by nas poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko Piła i Chodzież się zamelduje tylko...

 

do nas na spotkanie pt. ,,podsumowanie lata,,

będziecie musieli zrobić jeszcze podsumowanie całego roku, zakończenie sezonu (wiem wiem u was jest cały rok) potem świąteczne i noworoczne czyli cały cykl spotkań już wam współczuję ;-))) teraz się od nas nie odpędzicie heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]będziecie musieli zrobić jeszcze podsumowanie całego roku, zakończenie sezonu (wiem wiem u was jest cały rok) potem świąteczne i noworoczne czyli cały cykl spotkań już wam współczuję ;-))) teraz się od nas nie odpędzicie heh

z tym problemu nie będzie pytanie czy będą chętni żeby przyjechać :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przenieśli dyskusje do naszego tematu a ja tutaj chciałem prosić kolegów o zgłoszenia abyśmy mogli się odpowiednio przygotować.

 

Nie chcielibyśmy świecić oczami gdyby zabrakło czegokolwiek :?

 

W tej chwili pada deszcz, to dobrze. Oby się wypadało do niedzieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam jeszcze raz mapkę

 

jadąc od strony Złotowa drogą 188 na Człuchów skręcamy przed stacją bliska na Trudną tak jak pokazuje znak poniżej po 300m kończy się las i skręcamy w lewo (przy drodze postawimy jakąś tabliczkę) jedziemy polną drogą 200 -300m i jesteśmy na miejscu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

planowanie trasy z google maps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.