Skocz do zawartości

Złotów 11.09.2011


ahaweto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwile temu wróciłem z pikniku. Bylo bardzo super mega dobrze! Dziekuje za miła atmosferę oraz przepyszny poczęstunek! Jestem pewny ze jeszcze nie raz do Was przyjade. Eleganckie lotnisko, w realu wygląda lepiej niz na zdjęciach!

Postaram sie wrzucić kilka zdjec tylko nie wiem jeszcze kiedy bo brak dostępu do komputera... Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych! Do następnego!

 

Marcin i Natalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za super piknik w mega hiper domowej atmosferze z super poczęstunkiem ;) było naprawdę fajnie tylko obawiam się, że nie jesteśmy w stanie w Pile z takim rozmachem się zrewanżować ;( Zapewniam, że się pojawimy jeszcze u was nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim kolegom którzy odwiedzili nas na naszym lotnisku. Gościli u nas koledzy modelarze z Piły, Chodzieży, Wągrowca, Margonina, Szczecinka, Bydgoszczy, Choszczna, Strzalin k. Tuczna, Rogoźna, nie wiem czy wymieniłem wszystkich. Podziwialiśmy modele oraz pilotaż. Pogoda dopisała i uraczyła nas bezchmurnym niebem oraz niemalże lipcową temperaturą. Dziękujemy naszym paniom mamie Macieja, Ali żonie Sławka, Ewelinie żonie Tomka oraz mojej własnej żonie. Panie wspięły się na kulinarne wyżyny i przygotowały wspaniałe dania.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

cdn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety wszystko co piękne szybko się kończy ale po wpisach kolegów wnioskuję,że spotkanie się udało.Pogoda nam dopisała i humory też,niestety nie wszyscy koledzy dojechali a najbardziej brakowało nam Henia Prezesa dla którego mieliśmy przygotowane miejsce honorowe z kawałkiem prywatnego cienia i czymś do gaszenia pragnienia , niestety było cały czas puste :cry:. Mamy nadzieję ,że za rok zobaczymy go na tym fotelu.

Wstawiam kilka fotek ze spotkania.

Fotel prezesa

Dołączona grafika

Fotka grupowa

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Piotr przygotowuje spadochroniarza do desantu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zawitało do nas również trochę historii motoryzacji

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Młodzi adepci przygotowują się do walki w powietrzu

Dołączona grafika

Został również ustanowiony nowy wzór Kreta :rotfl:

Dołączona grafika

Z mojej strony to by było na tyle myślę ,że inni koledzy dorzucą kilka fotek od siebie.

Do zobaczenia na następnej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z moich korzystaj bez ograniczeń.

Kolejna porcja zdjęć.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Piotr Pindral pokazał nam jak można w prosty sposób uatrakcyjnić pokaz modeli latających desantem spadochroniarza :shock: . Mechanizm zrzutu oparty na jednym serwie i gumce receprturce jest tak prosty że chyba już prościej nie można :shock: :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A to nasze panie (nie wszystkie :? ) podczas ,,zażartej babskiej,, 8) dyskusji :D . Biedna Ala, chyba coś zrobiła źle bo aż przysiadła ze strachu :roll:

 

Dołączona grafika

 

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.