Skocz do zawartości

mini Heli z allegro


daniello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeglądając allegro trafiłem na bardzo (nie)ciekawą aukcję dot. helikopterka do lotów w pomieszczeniach.

Jak wynika z opisu, producent za cenę ok. 60 zł proponuje kompletny model z systemem stabilizacji lotu- żyroskopem.

Aukcji oczywiście od początku nie traktowałem poważnie, jednak urzekł mnie filmik pokazujący właściwości lotne tejże zabawki:

 

Dla zainteresowanych link do allegro:

http://allegro.pl/helikopter-rc-gyro-okazja-ostatnie-sztuki-i1788495175.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?

Lata takie cudo jakoś?

Szczerze mówiąc zraziłem się do takich zabawek, ponieważ kilka lat temu kupiłem taki na podczerwień i latać tym sprzętem się nie dało- tzn w górę i w dół tak, ale chcąc myśleć o locie w danym, zamierzonym kierunku, trzebaby było kupić coś lepszego.

 

No i właśnie teraz zaczynam się oglądać za niedrogim heli do lotów na działce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Symę S-107 jako prezent, po kilku miesiącach nadal lata, żyje i dostarcza zabawy osobie obdarowanej, jak na kwotę 120PLN to bardzo fajna zabawka. Dostępne są części zamienne a ten konkretny model zbiera bardzo dobre opinie (dlatego go wybrałem). Należy jednak uważać na podróby, 60PLN za ten śmigłowiec wydaje mi się ceną podejrzanie niską. W necie były gdzieś fotki jak odróżnić oryginał od podróbki. Ten podlinkowany w pierwszym poście wygląda albo na podróbkę, albo na jakąś inną wersję tej zabawki (różni się napisami na łopatach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie kupiłem sobie sprzęcik- heli nazywa się T- SMARTcopter special metal edition.

Ogólnie fajnie się prezentuje, całość w zasadzie aluminiowa, aku Li-Pol 1000mAh, przyciągający wzrok moduł oświetleniowy...mam nadzieję że latał będzie równie przyjemnie, jak wygląda. :mrgreen:

 

Ale to już opiszę w osobnym temacie za jakiś czas (minimum 2 tygodnie niestety).

 

Jeśli jednak miał ktoś już do czynienia z tym modelem- proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem dwie sztuki na tej aukcji i zaraz napisałem e-mail do nich, że proszę o przysłanie jednego helikoptera niebieskiego i jednego czarnego. W odpowiedzi otrzymałem, że "auta" są tylko w jednym kolorze, a ja kupiłem dwa autka a nie helikoptery (patrz tytuł aukcji: "DUŻY TWISTER 2 SZALONE AUTO W SUPER CENIE AKU+BATE") :(

Złapałem za telefon i dzwonię do nich, co oni kpiny robią. i znowu słyszę " Pan kupił dwa Twistery szalone auta". Odpowiedziałem więc by sobie sprawdzili co mają napisane w aukcji (pomijając tytuł) i jakie zdjęcia wstawione. Odpowiedź - "Kolega się pomylił wstawiając aukcję. Sprawa zostanie wyjaśniona. Helikoptery kosztują 59,99 a nie 49,99. " Moja odpowiedź - "Nic mnie to nie obchodzi, kupiłem dwa śmigłowce po 49,99 i tego oczekuję." :twisted: O 17 otrzymuję informację, że przesyłka z dwoma helikopterami została do mnie wysłana :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śmiglaki" dzisiaj dotarły "całe i zdrowe". Kurier zawalił sprawę i musiałem go ścigać po całym mieście bo stwierdził, że się nie wyrobi i dziś mi nie przywiezie.

Jeszcze nie testowałem, ale wyglądają całkiem zgrabnie.

Aukcji nie zmienią aż do zakończenia, bo nie ma takiej możliwości. Jeśli ktoś coś kupi, następuje blokada edycji i można już tylko coś dopisać. Ale aukcja cieszy się dużym zainteresowaniem i heliki idą jak przysłowiowe świeże bułeczki, ktoś kupił 10szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.