Skocz do zawartości

Model ptak - ORZEŁ z EPP do testów ABC-RC.pl


Leda_g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Teraz do testów bardzo ciekawy modeli z EPP - ORZEŁ z EPP - do zadziwienia na lotnisku

 

ORZEŁ z EPP 1300mm

 

Dołączona grafika

 

 

Przy dobrze zrobionej relacji model zostaje gratis u osoby przeprowadzającej test.

Relacja obowiązkowa z filmami i uwagami o modelu

Liczy się szybka realizacja testu

 

Propozycje z opisem jak to będzie wykorzystane prosimy zamieszczać w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie podejmę rzuconą rękawicę.

Mam potrzebne wyposażenie, silniki 'dzwonki', regulatory, pakiety, mikroserwa, snapy etc., mam także doświadczenie w obróbce EPP /patrz moje modele ESA; hellcat i balilla/.

Jako wyzwanie dla mnie będzie odwzorowanie malowania orła /tym razem do dyspozycji będzie kompresor i zestaw malowania aerografem/ poprzednie modele 'męczyłem' sprayami samochodowymi',

Oraz nowe doświadczenie ze sterami V-Tail

 

Relacja foto oraz video też nie jest mi obca,

 

Na filmie orzeł wygląda jakby wolno i dostojnie latał, przy okazji sprawdzę jak sobie dają radę z pilotażem 6cio i 9cio letnie córeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bezrobotny, nie studiuję aktualnie= mam kupę czasu na składanie modeli :D

MIeszkam blisko Tatr więc taki orełek tutaj pasuje. Często szybuję z jastrzębiami. To moi mali przyjaciele :)

O doświadczeniu w robieniu relacji z budowy nie będę pisał bo kilka już ich tutaj było.

 

Czy model przychodzi z wyposażeniem?

Jeśli bez to muszę odmówić (powód patrz pierwsze 2 wyrazy tego postu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę występować o testowanie - niech to zrobią inni, którzy nie bawili się jeszcze takim modelem.

Tylko tak gwoli ścisłości :) że to nie będzie pierwszy orzełek na naszym niebie z EPP. Moje ptaszysko pojawiło się nad Wilczymi Laskami w 2008 roku na corocznym Zlocie Wicherków. Model zrobiony wg tego samego wzoru (tylko ze zdjęć dostępnych w necie). Z profilem CRD. Ma na imię Helga i zabójczo zielone oczy. Od tamtego czasu stała się nosicielem modułu dźwiękowego, kamerki na skrzydle, potrafi latać w nocy z oświeleniem i stroboskopami, startować i lądować na wodzie. Dorobiła się też kilku braci w powietrzu. Może tez holować niewielkie transparenty.

Od miesiąca ma tez młodszego brata-albinoska, który latał nad Muzeum Orła Białego w Skarżysku Kamiennej

 

Polecam model jako platformę do różnych cudactw, nie tylko do szybowania ;)

Długo trwało, nim u nas pokazała się kupna wersja z EPP.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

[vimeo]

[/vimeo]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na nizinie byl by nowością. Mialem zamiar go niedlugo kupic. Wyposażenie wolne leży, nawet mam dedykowany silnik do modelu. Kto by pomyślał ze emax gdzies sie u mnie szefeda ;) mam duzo wolnego czasu jak i co nie co łąki obok miejsca zamieszkania na testy ptaka. Umiejętności mam odpowiednie a także uczę latac adepta tak wiec bylo by tez spojrzenie na temat ze strony niedoświadczonego.

 

http://img836.imageshack.us/img836/1744/dsc1040g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.