Skocz do zawartości

Wszyscy pisdzą o rzeczach smutnych a ja odwrotnie.


Gość Kamyczek_RC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu człowieka jak w modelarstwie jest wiele wzlotów i upadków . Większość z nas przyzwyczaiła się do pisania tylko o tych smutnych sprawach , chcę więc przełamać ten stereotyp i napiszę o czymś miłym i na wesoło .

Każdy odbiorniczek musi mieć swój nadajniczek a czasem i własną telemetrię , bywa że nawet z FVP czy jakoś tam ... Pragnę więc poinformować szanownych kolegów że zdecydowałem też się zbindować , mieć swoją telemetrię i troszkę sterować i być sterowanym . Efektem tego jest Mój ślub z Anną którą koledzy z Czech okrzykneli moją osobistą trenerką i która chce sterować i być sterowana i ze mną na zawsze już zbindowana :). Pozostaje mi więc napisać że jutro o 15 biorę ślub z Anią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia nie spodziewalem się takiego odzewu .Ponieważ moja kobieta ma świadomość że bierze ślub ze mną i modelarstwem i chętnie bierze udział w większości imprez modelarskich pewnie bedzie okazja do spotkania na akiś zawodach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.