Skocz do zawartości

troche historii - pamietacie?


gewiner

Rekomendowane odpowiedzi

Ta...

Brakowało mi tego programu.

Ponieśliśmy wtedy wielką stratę.

 

A odcinek "Sondy" bardzo ciekawy.

Jak widać, w technice wiele się nie zmieniło. Choć materiały, które wówczas dopiero się pojawiały w lotnictwie, dziś są codziennością modelarzy, nie mówiąc o nowych, o których nawet nie myślano wtedy.

 

PS.

Muszę kiedyś sobie zbudować jakąś mikro gumówkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówiąc o nowych, o których nawet nie myślano wtedy.

Depron :!: :lol2:

 

Sondy oczywiście szkoda, tym bardziej, że teraz nie ma programów tego typu... Wtedy oglądałem to zupełnie bezkrytycznie, ale teraz co chwila zaliczam taki niewielki "facepalm" słuchając niektórych tekstów ("niewielkie jednostki latające - będę tego sformułowania używał zamiast modele" itd ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem fanem tego programu. Szkoda wielka. Bardzo podobała mi się formuła tego programu - Konfrontacja, za i przeciw...

Ostatnio w sobotę widziałem program "Jak to działa" gdzie było wyjaśnione dlaczego samolot lata. Nie jest to samo co sonda, ale w przystępny sposób wytłumaczono powstawanie siły nośnej na profilu skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.