Skocz do zawartości

Ogłupianie narodu trwa


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytam sobie ten temat od samiuśkiego początku z pierwotnym założeniem, że nie będę się już wychylał, ale nie zdzierżyłem i mam tylko jedno pytanie: to kto wreszcie ten nasz naród ogłupia? Państwo z Tuskiem na czele? Publikatory i media wszelakie? Partie polityczne? Kościół wraz ze swoimi funkcjonariuszami? Czy ktoś inny wreszcie?

No, jestem już kompletnie ogłupiony! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz.

Nawet jak nic nie wiesz to już jednak coś wiesz...

 

Każdy z wymienionych ma swoje powody by pokazać trzecią góralską prawdę tak by czytelnik myślał że to najsampierwsza prawda .

 

Jak się cofnąć wstecz przed wybory jedne czy drugie to tusku mówił że podwyżki Vat-u to głupota bo zabija to małe firmy , ten kto podniesie cenę paliw polegnie bo paliwa to bezposredni składnik ceny wszystkich produktów i co mamy teraz ?

paliwa muszą podrozeć bo jest dziurwa wbudżecie

vat musiał podrozeć bo jest dziurwa w budżecie

tyrac trzeba na emeryturę dłużej bo kolejna dziurwa .......

miał nie zatrudniać urzedników ale znowu kolejni ...pewnie pilnują żeby nam dziurwa budzetowa za granicę nie uciekła...

 

Czy są w tym kraju media obiektywne niezwiazane z jakąś opcją społeczną ? NIE MA

każde więc trąbią we własną trąbkę

Partie gubią pamięć zaraz po dojściu do władzy i mówią że białe jest czarne i na odwrót..

 

a kościół ... temat dla wielu drażliwy bo społeczeństwo wie to co musi wiedzieć.

I 90 paru procentom społeczeństwa tak naprawdę wystarcza to co usłyszą - nie sprawdzają juz gdzie indziej

Ciekawe że nikt nie zawuważył iż mimo medialnego szumu na linii kościół - państwo jakoś łbów sobie nie pourywali ani za komuny , ani za solidarności ,pisów, po-pisów peseli czy innych LSD u władzy.... kosciół otrzymał juz za komuny rekompensatę za "dobra utracone " ma mozliwość wykupu ziem za 1% wartości teraz komisja majątkowa która odbiera biednym i oddaje kieckowym ..żeby było weselej już są sprawy w sadach ponieważ oddano ziemię prywatną kościołowi . :mrgreen:

 

takie mają porzadki w tej komisji

 

A co wiecie na temat kościoła Polskokatolickiego.... poszukajcie głębiej niż wikipedia ...

 

W tym kraju każdy bandyta może załozyć kościół i wcale nie potrzebuje tysięcy wiernych by zyć na koszt podatnika z PAŃSTWOWYCH PIENIĘDZY

 

celowo dużą czcionką gdyby ktoś niedowidział tekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie ten temat od samiuśkiego początku z pierwotnym założeniem, że nie będę się już wychylał, ale nie zdzierżyłem i mam tylko jedno pytanie: to kto wreszcie ten nasz naród ogłupia? Państwo z Tuskiem na czele? Publikatory i media wszelakie? Partie polityczne? Kościół wraz ze swoimi funkcjonariuszami? Czy ktoś inny wreszcie?

No, jestem już kompletnie ogłupiony! :crazy:

Czyli z tego wynika, że jeszcze do ogłupiających naród trzeba dodać NASZE FORUM :shock:

Oj ostatni raz otwieram ten temat - koniec.

:roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jestem już kompletnie ogłupiony!

To, że zadajesz takie pytanie, to już "dobra nasza" jak mawiał jeden Grigorij z serialu pewnego.

Gorzej, gdyby Ci to całkiem "powiewało"..

A że odpowiedź dla każdego będzie inna, cóż, lepiej lepiej mieć różne punkty widzenia, niż nie widzieć nic, (albo udawać)..

I robić swoje. Wszystkiego dobrego dla kolegów.. u nas dzisiaj Słoneczko świeci.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wiele osób to drażni gdy mowa idzie w tematach wiary ..

ale polecam na bok odstawić własne uprzedzenia ...

 

sprawdziłem kilka z podanych danych w sieci - okazuje się że to est dostępne dla każdego !

 

niestety to prawda

 

polecam zobaczyć nawet kilka razy i na spokojnie sobie ze zrozumieniem posłuchać,,

 

 

inne ale to juz dla jaj

 

http://www.youtube.com/watch?v=okuacvMLkqU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w/w poście: OGŁUPIANIE NARODU TRWA.

Nie polecam ogladania tego - szkoda czasu - jeszcze wielu oszołomów będzie w sieci zamieszczało podobne filmiki.

(muszę ten temat usunąć z powiadomień bo naprawdę szkoda czasu)

 

Panowie i Panie do modeli :!: - podobno WIOSNA IDZIE ;D :rotfl: budować, budować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ogłupianie trwa to pikuś, najtragiczniejsze jest że dajecie się ogłupiać.A na to nikt za was nie poradzi.U nas najgorszy frajer to ten co da się wyciulać dwa razy.I kończcie to mendzenie bo wiosna idzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ogłupianie trwa to pikuś, najtragiczniejsze jest że dajecie się ogłupiać.A na to nikt za was nie poradzi.U nas najgorszy frajer to ten co da się wyciulać dwa razy.I kończcie to mendzenie bo wiosna idzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płaci a stawia...nie czytałeś uważnie

gentelmany nie wymieniają się takimi informacjami ;)

 

Ciekawe jak nagle media tracą zainteresowanie tą sprawą..

Rodzice małej jak widać chodzą na wolności i bawią się w najlepsze..

 

jak widać prawo działa dziwnie wybiórczo w tym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze ostatnie pytanie :)

 

Utopia - kto Ci płaci??

 

Chodzi o wątek "Wyszło na moje?"

 

:D:) :wink: :wink:

Marcin - dobre pytanie :rotfl:

Może trzeba sprawdzić :roll: kto Krzysztofowi płaci za tak szerokie zainteresowanie prawie wszystkimi wątkami na naszym forum :?: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba sprawdzić kto Krzysztofowi płaci za tak szerokie zainteresowanie prawie wszystkimi wątkami na naszym forum

Dobra czas się to przyznać .. płaci mi ten obcy wywiad co to robi wszystkie spiski te chemiczne ślady na niebie , plaga stonki amerykańskiej, śnieg w zimie i upał w lato..aha i ci sami odpowiadają za kaca na drugi dzień..

 

może z tego powodu ja nie mam kaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba sprawdzić kto Krzysztofowi płaci za tak szerokie zainteresowanie prawie wszystkimi wątkami na naszym forum

Dobra czas się to przyznać .. płaci mi ten obcy wywiad co to robi wszystkie spiski te chemiczne ślady na niebie , plaga stonki amerykańskiej, śnieg w zimie i upał w lato..aha i ci sami odpowiadają za kaca na drugi dzień..

 

może z tego powodu ja nie mam kaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz... wystarczy spojrzeć na avatar... :mrgreen: Ale faktem jest, że bez ostrej roszady w polityce, dalej będziemy ogłupiani.Ja podjąłem już walkę. Na wyborach nigdy nie głosuję na tych znanych z TV. Bo to jedna mafia.Wolę oddać głos na świeżych i z poza układów. Wyobrażacie sobie - 100% dzisiejszych liderów głównych partii wypada z obiegu, razem ze swoimi mafiami. 8) Jedno wielkie NIE od narodu...Warto pomarzyć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.