Skocz do zawartości

W którą stronę zakręcacie?


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie częściej w lewo, bo przecież w lewym zakręcie model się wznosi, a w prawym opada.

No coś takiego ... :mrgreen: Czy wznosi w zakrecie czy opada to ja decyduję ruchem sterów, u mnie nie ma miejsca na przypadek :mrgreen: ...

A już chciałem napisac, że temat rozwija sie nienormalnie: kilkanascie wpisów i pełna zgodność :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, ciekawy temat ;P Ja jestem praworęczny. Modelem fakt, też latam częściej w lewo niż w prawo, lecz jak zacznę robić ósemki to już da radę. Jak zacznę latać w prawo cały czas to też nie jest źle, poprostu, jak się przystosuję, ale zdecydowanie wolę w lewo. Samochodem RC mi obojętne, tak samo na motorze (nie RC). Za 4 tygodnie prawo jazdy robię, więc zobaczymy jak w samochodzie prawdziwym będzie to wyglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie częściej w lewo, bo przecież w lewym zakręcie model się wznosi, a w prawym opada.

No coś takiego ... :mrgreen: Czy wznosi w zakrecie czy opada to ja decyduję ruchem sterów, u mnie nie ma miejsca na przypadek :mrgreen: ...

A już chciałem napisac, że temat rozwija sie nienormalnie: kilkanascie wpisów i pełna zgodność :shock: .

Irek, Ty mnie osłabiasz... :D

Co do zgodności, to na pewno będzie ...

Weż łaskawie pod uwage wpływ strumienia zaśmigłowego :)

Piszę, oczywiście, o napędzie ciągnącym i, o jedynie słusznym kierunku obrotów, czyli w prawo.

Oczywiście, patrząc w kierunku lotu :rotfl:

 

Normalnym jest, że model, z silnikiem prawoobrotowym, zadziera w lewym zakręcie, a opuszcza nos w prawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardziej lubię skręcać w lewo modelem. Po starcie jakoś mi to obojętne czy w lewo czy w prawo, jednak przeważa lewa strona. Wsiadam na rower a lewej strony, do samochodu też z lewej. Śpię tez na lewym boku. Może bok, na którym się śpi ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, Ty mnie osłabiasz...

Co do zgodności, to na pewno będzie ...

Weż łaskawie pod uwage wpływ strumienia zaśmigłowego

Piszę, oczywiście, o napędzie ciągnącym i, o jedynie słusznym kierunku obrotów, czyli w prawo.

Oczywiście, patrząc w kierunku lotu

 

Normalnym jest, że model, z silnikiem prawoobrotowym, zadziera w lewym zakręcie, a opuszcza nos w prawym.

Akurat latam skrzydłem z napędem pchającym. Latając spaliną nie zauważyłem tej zalezności , o której piszesz ale dobrze wiem, że to zjawisko "niby" wystepuje :mrgreen: Tak czy siak jedno jest pewne: w zakręcie model zawsze opada. Mogę Ci przedstawić filmy własnie z zakretów w prawo czy lewo zawsze mpomagam wysokością - ale tak czynią chyba wszyscy :mrgreen: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bok, na którym się śpi ma znaczenie?

Ma i to olbrzymie !!! Spiąc na lewym boku uciskasz mięsień sercowy co powoduje jego pracę mniej wydolną dlatego często mamy głupie sny. Śpiąc na lewym ukrwienie i natlenienie organizmu jest przeogromne dlatego często mamy erotyczne sny :rotfl: . Zauważ jeszcze, że śpiąc tylko na plecach bardziej siezmęczysz niż spiąc na brzuchu.

Sen i marzenia senne to kolejny temat rzeka : komu z was śni się że potrafi latać? Nie fruwać jak ptak tylko szybować. Pierwszy ! :oops: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.