Skocz do zawartości

Fun Fly


modelarzkobi

Rekomendowane odpowiedzi

ja dodam tylko ze jeśli masz kiepskie lotnisko (d :ass: trawa dziury …) to nierób niskiego podwozia wtedy nie będzie koszenia trawy śmigłem i będzie bardziej elastyczne jeśli masz twarde hartowane pręty to dobrze mierz bo raczej już tego drugi raz nie wyprostujesz

( ach ile bym dał za kawałek asfaltu lub betonu zamiast tej trawy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi odnośnie podwozia :D

 

Wracając do budowy to dzisiaj ciepiąc na bezsenność :P zacząłem powoli kadłub składać w całość:

 

Bok kadłuba z przyklejonymi wręgami

p8300016jo6.jpg

 

Sklejone oby dwa boki kadłuba(czyli kadłub powoli nabiera kształtów :D)

Już zrobiłem otwory na łoże i zamontowałem nakrętki

p8300019dx9.jpg

 

W poniedziałek dalsza praca nad modelem

 

C.D.N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trawka jest fajna :D jak można to nazwać lotniskiem popacz marcin133 na nasze http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=3300 (lotnisko to zła nazwa :| ) ja wszystkie modele musiałem przerobić bo pękło mi nawet oryginalne węglowe w katanie 50 a nie było cienkie ale za sztywne (kadłub wcześniej wzmocniłem kupiłem po krecie na allegro ) to przykład szybkiego montażu tylko to już nie wypadnie sam pręt ewentualnie wytarga pól kadłuba

827f028d39335af7.jpg

 

A jeszcze może na twoim zdjęciu mało widać ale nie widzę żadnego wzmocnienia w miejscu wklejenia statecznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildze ze listewki pasują nie było żadnych problemów ?

W końcu z twojej piły więc muszą pasować :P

Trochę to ciężko wygląda :(

Za ciężko :?: 100 gram jak na razie to wydaje mi się mało :D Profili nie ażurowałem ponieważ są z miękkiej balsy 2 mm i gdy wy ażurowałem sobie jeden na próbę to był zbyt wiotki i przy próbach wytrzymałości szybko pękł :P Więc postanowiłem że ich nie wy ażuruje i wydaje mi się że dobrze zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.