Skocz do zawartości

Fun Fly


modelarzkobi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mówię tu o modelu niezniszczalnym bo takich niema. A elektryków nie mam zamiaru robić :D Po prostu byłem ciekaw czy te śmigła APC często się łamią. Bo szkoda mi by było złamać śmigło za 18 zł. Ale trudno skoro trzeba to muszę przeboleć i kupić parę sztuk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie tego zrozumie przecież smigła nie sa do łamania. APC to lider na rynku podchodzą do sprawy powaznie i nie przewidują ze ktos bedzie nimi walic w glebe jeżeli ktos łamie smigło za smigłem to powinien miec pretensje do siebie a nie do producenta : Firma która produkuje np buty sportowe nie przewiduje ,że ktos bedzie w nich pracowac na budowie. Ludzie przeciez kazdy sprzęt jest do czegos przeznaczony i słuzy długo jezle sie go nalezycie uzytkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC są kruche do pewnego rozmiaru. Przykładowo APC Diabotlin jest bardzo wytrzymałe (grubsza czy inaczej profilowana łopata ??). Dziś złamałem drugie takie w mojej historii na dwa sezony lotów na tym śmigle (żadnej kraksy nie było). Ale znowu rozmiary 10x6 lub mniejsze łamią się przy byle gównianym zahaczeniu śmigłem o cokolwiek i tutaj sporo lepiej spisują się śmigła Master Airscrew. Przynajmniej ja mam takie osobiste spostrzeżenia. I nie powiem - wypowiedzi Radka to ja nie rozumiem :) Latam w przyzwoitych warunkach - kraksy to już rzadkość ale czasem zdarza mi się zaryć śmigłem choćby podczas kołowania a i nawet rozgięte druciane podwozie nie jest mi obce czy milion innych przypadków. No ale co? Czasem to rzeczy nie do pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model dzisiaj oblatałem :D Moje obawy co do wiatru były słuszne wiało za mocno :( Ale i tak nie powstrzymało mnie to przed oblotem. Model od razu poszedł w górę i zrobił pięknie lot. Tylko z wiatrem było trochę ciężko bo nosiło czasami modelem :) Oraz cały czas padała mżawka. Mimo tego normalnie wylądowałem ale już 2 raz nie poleciałem ponieważ doszedłem do wniosku że bez sensu takie latanie jak nie da sie dobrze modelu wytrymować. :roll:

 

Niestety nie mam żadnego ciekawego filmu tylko jeden ale nie widać na nim za wiele, ale jak tylko kumpel mi wyśle to wstawię na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być ten 1 raz :D

A oto filmik ale nie dość że jest bez głosu bo kolega nie włączył nagrywana głosu to jeszcze model wyszedł bardzo mały :cry:

http://video.google.pl/videoplay?docid=2470555275964160819&q=wa%C5%82brzych+pawel&total=3&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.