Skocz do zawartości

Fun Fly


modelarzkobi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po długiej pszerwie w budowie w końcu mogłem dalej kontynułowac budowę. Model waży ostatecznie 2100 g zatankowany. Nie wiem czy to dużo czy nie ale mni się wydaje że jest dobrze:) Obciążenie powierzczni to zatem ok. 40 g/dm2.

Wyrególowałem już także silnik chodzi jak złoto:D Zostało tylko zamontować lotki, okleić zakończenie skrzydła, zrobić kabinkę i w powietrze :D Prawdopodobnie w niedziele nastąpi ten dzień. Nakręce jakiś filmik i zażuce na forum :D

 

Aha model wygląda tak (tylko prosze z nie zadowolenenia nie rzucać niczym w niego bo ja nie odpowiadam za potęcjalna aware monitor :P )...

 

p9130012ac2.jpg

 

C.D.N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje sie o.k.

Co do wagi to....

To 4 miesiące temu powiedziałbym -całkiem niezła ,ale teraz mam 1500g model o tej samej rozpiętości i cóż można rzec, trochę cegła Ci wyszła :?

Jednak duża powierzchni nośna i gruby profil , wiec i tak przecinak to to nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to z tą motywacją bywa ale dziś nie wytrzymałem i "olałem" pracę i pojechałem na lotnisko razem z Tomaszem a latalismy tym

http://img142.imageshack.us/img142/3170/jesiennelatanie1ef1.jpg

http://img105.imageshack.us/img105/1121/jesiennelataniezo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydaj Ci się ponieważ podwozie jest z hartowanego drutu 4 mm który spokojnie wystarczy do londowania nawet tego troche twardego. Jednak musze je trochę poprawić bo jest za bardzo "rozlazłe" :D i pszypomina na zdjęciu jak by było tak giętkie że pod pływem ciężaru modelu się ugina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam zamiar kupic śmigło APC 12,25*3,75 ale na razie na oblot będę latał na tym 11*6 no chyba że oblatywał będę dopiero na następny rok to wtedy już kupie pare sztuk tego śmigła. Nie kupuje na oblot bo troche mi szkoda dać za śmigło 18 zł i od razy je "zkretować" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.