Skocz do zawartości

PFMRC... na sprzedaż!


Ładziak

Rekomendowane odpowiedzi

A no ciekawe :)

Pewnie nikt nie kupi, bo forum na sprzedawanej domenie stoi i jest w nim cisza. Zresztą mam wrażenie, że rynek jest wysycony - są fora ogólne oraz tematyczne i ciężko byłoby coś zawojować. Co raz pojawia się "konkurencja", która szybko znika. Zostają najlepsi. Z drugiej strony natura nie znosi próżni. Wystarczyło parę dni nieobecności tego forum, by wzmożony ruch pojawił się na innych.

 

A czujnością wykazali się koledzy z innego forum i to oni wypatrzyli tę aukcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareX - przesadzasz z teorią spiskowa dziejów.

Komus sie wydawało, ze to dobry pomysł na zarobienie kasy i tyle.

Moment był dobry do wykonania tego - pfmrc.eu leżało i to na dobre, przez parę dni domena nie wskazywała na żaden hosting - można było snuć teorie. Co w tym wykracza poza etykę biznesu?

To wlaściciel pfmrc.eu nie skupił reszty domen tak aby nie było możliwosci takich działań, bo uznał, że ne potrzeba - całkiem słusznie zresztą wg mnie.

To gdzie jest to drugie dno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślimy o tych samych kolegach, to ich o to nie podejrzewam. Logicznie myśląc, jeżeli chcieliby zrobić psikusa, to raczej nie sprzedawaliby tej domeny, a wykręcili na niej jakiś numer. Tak więc byłbym ostrożny w rzucaniu oskarżeń.

Co do samego forum, to tam na prawdę jest fajna, kameralna atmosfera, a chwilowa nieobecność tego forum została przyjęta z wielkimi obawami i niepokojem - na serio! Ale to chyba nie miejsce na takie rozważania.

Wspominając o innym forum chciałem jedynie zasygnalizować źródło informacji i już żałuję, że to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak po za problemem "zatroskanych" - ciekawe czy takie forum jest rzeczą którą mozna sprzedać podkreslam sprzedac a nie oddać

tak normalnie, przy załozeniu, że "coś jest warte tylko tyle ile inni są gotowi za to zapłacić"

i nie pytam tu o możliwość tylko o to czy znalazł by sie nabywca z którym warto negocjować?

to strasznie mały rynek w Polsce - modelarstwo

 

forum to biznes "z gatunku ekonomicznie słabo ale towarzysko extra" jak mawiał mój kolega który sobie kupił pub

 

"rywalizacja" która odczuwają niektórzy zastanawia mnie, i nie zrozumiem jej, jak i facebook - pewno mam ograniczone spojrzenie

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. no super klawiorek {lubię to}. Nie widziałem go. To pewnie jakaś rekompensata za brak tego nieszczęsnego pomógł.

Też kliknąłem koledze za brak zrozumienia dla tego face'a. Jestem na tym samym poziomie pojmowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zwróćcie uwagę ze przez kilka dni gdy nie działało forum ktoś zrobił przekierowanie i licznik działało na korzyść tego co na allegro. Zrobił to szybko bo parę dni temu te domeny były wolne. W końcu to biznes na prawie. Tylko za taką cenę frajera nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Tego i Innych for: co niektórzy bardzo szybko zapomnieli dlaczego znależli się na tym forum i co wtedy - na samym poczatku istnienia - mówiło się o "Tamtym" z którego wielu z nas wywalono...

A przy okazji - mówię do ścisłej czołówki - dostaliście zaproszenie z tamtego, ktore nas nie chciało ? Ja dostałem z pełnym dostepem do wszystkiego mimo kilkuletniej blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.