Skocz do zawartości

Hymny euro 2012


qba

Rekomendowane odpowiedzi

i tak ta piosenka wypadnie lepiej niz kadra przecież nasza kadra nie zgrała się i nawet nikt nie chciał z nią grać przed euro. tyle kasy idzie na to euro aż żal żeby tak bez efektów.

A co do piosenki o gustach się nie dyskutuje ale myśle że po euro zostanie szybko zapomniana.

 

ale dla wykonawców to jednak chylę głowe i szacun

 

dla kadry zdecydowanie NIE!

 

pewnie sie komuś narażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest hymn euro 2012, tylko hymn polskiej druzyny. Mnie to ogolnie lata, bo i tak bedzie wstyd. Co do samej piosenki to nie bulwersowal bym sie tak, wszak wszelakie regionalizmy sa w modzie i wydaje mi sie ze nasi goscie bardziej sa w stanie to docenic niz my. Spojrzcie chocby na samo logo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony... zobaczyć minę Feela i reszty przegrywających z kołem gospodyń wiejskich, nieocenione. Co do samego Euro, już na samym początku uważałem, że to będzie jedna wielka porażka począwszy od autostrad, po występy. Ten tylko potwierdza to co myślałem, ale jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje. Nie zamierzam ani oglądać ani słuchać rozgrywek, a z tych kilku pseudo-autostrad to skorzystam raczej okazjonalnie. Jednym słowem wisimito :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś napisał wcześniej. Miny tych "wszystkich" gwiazd przy ogłoszeniu wyniku konkursu na hymn musiały być bezcenne :D Co do samego hymnu, dla mnie GIT, lepsze to niż jakiś "Liber i Słoniu"

 

Teraz tylko wszyscy biadolą, jaki to beznadziejny hymn mamy... było nie głosować :)

Edytowane przez koszkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.