Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem Ci Kazek że jestem pod wrażeniem, na krawędzie skrzydeł siadły by Ci takie płaskie

które pokazywałem po zamontowaniu w samochodzie, grubość tego plastra ok 3mm średnica ok4cm
zasilanie 12V i światła tyle.... z resztą sam widziałeś, daje po oczach sromotnie. Wystarczy czerwona i zielona 

folia. i obrysówki  że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

 

1. Samo startowanie przebiegło bez znacznych problemów.

2. Lot baardzo przyjemnie się leciało lecz nerwowo, stres zrobił swoje i lot był taki "kwadratowy"

3. Model ściągał lekko w lewo i na dół, pare kliknięć w trymer i było pięknie.

4. Latałem latałem latałem aż nagle pyk kabinka samodzielnie postanowiła sobie polatać. (gumy od mocowania prętu odpadły, teraz rozwiąże już lepszy patent)

5. Lądowanie modelem przez Xan86 (krzysiek) perfekcyjne za co mu bardzo dziękuje.

 

Ogólnie podsumowując wszystko, to model jest bardzo przyjemny w locie lecz postanowiłem dac więcej expo na wysokość. Kolejne próby na wiosnę teraz będe męczył spacewalkera i model piankowy do 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara Andrzej, pierwsze koty za płoty.
Ja też polatałem dziś tyle że byłem już o 10tej
No i w samotności przyszło mi być, a potem zaczęło kropić

i postanowiłem drugi raz nie powtarzać lotów w deszczu.
Z resztą pogoda do dupy na większe wysokości, raczej bardziej

starty i lądowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara Andrzej, pierwsze koty za płoty.

Ja też polatałem dziś tyle że byłem już o 10tej

No i w samotności przyszło mi być, a potem zaczęło kropić

i postanowiłem drugi raz nie powtarzać lotów w deszczu.

Z resztą pogoda do dupy na większe wysokości, raczej bardziej

starty i lądowania...

Taak dokładnie żebyś wiedział, troszkę się bałem odlatywać bo potem można popierdaczyć w jakiej model jest pozycji.  Następnym razem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,wyciągarka jest profi ,Marcin pewnie wie coś więcej na jej temat.

Kolejne starty były już dużo lepsze -o wiele wyżej,lepsze wyrzuty.

Temat ogólnie do ogarnięcia,trochę na hura te próby bo mokro,brzydko,mżawka .

Problem to bieganie hektar po oczko ze spadochronikiem ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągarka to prototyp wyciągarki który kilkanaście lat temu Bielska Indukta robiła dla Graupnera , myśle że mocy troszkę ma bo z 5 kg Foxem sobie poradziła :). Ogólnie to był mój pierwszy start z windy po kilkunastu latach przerwy :) Miro trochę za słabo przytrzymał model i temu start taki płaski a żyłka jest gruba także spokojnie wytrzyma , niewiem jak blade ale pewnie też ;) . Tak jak Rafcio napisał następne starty już były dużo lepsze.

A bloczek był gdzieś na 150 metrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 godzinach spędzonych w aucie , w fatalnych warukach pogodowych przywieźliśmy nasze nowe zabawki do domu :) . Su 29 Seb Art v2 i Jacka v1 2.2m , tak w skrócie jakość wykonania na 6 , tyle na dziś napisze o modelu bo padam ze zmęczenia. Dwie fotki dziś , resztę Rafcio wrzući jutro :) i ja też coś więcej napisze.

post-8609-0-87922500-1447268239_thumb.jpeg

post-8609-0-15477100-1447268255_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.