Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

pozostały miłe wspomnienia :)  a teraz na nowo praca :lol: ale jeszcze tylko 17 lat do emerytki :D i dzień będę zaczynał od lotniska ;)

No to będzie nas dwóch, ale liczę na 40l przepracowanych więc tylko 5l ;)

17l to kosmos ale pocieszam się że ci za nami to mają raczej całą galaktykę przed sobą hahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzisiaj była piękna pogoda i prawie bez wiatru. Postanowiłem w końcu zobaczyć Wasze lotnisko, o którym często tu czytam. Nie chciało mi się jechać samochodem więc odwiedziłem Was swoim modelem  :P. Podróż trwała zaledwie kilka minut i ujrzałem taki oto widok:

 

post-64-0-98306900-1459702091_thumb.jpg

 

post-64-0-36627800-1459702106_thumb.jpg

 

Mam nadzieję, że dobrze trafiłem. Mogłem próbować zejść niżej, ale nie chciałem stracić zasięgu linku video. Może następnym razem....

 

Pozdrawiam

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę to z pozycji gruntu :) .

No dokładnie :) tak jak widać na fotce,podejście do lądowania mamy praktycznie z każdej strony, przy ewentualnych

podmuchach wiatru nie ma problemu, mamy również zainstalowany rękaw dla lepszej orientacji z której strony

zawiewa.Tak więc jeśli zdecydujesz się wybrać to zapraszam do siebie i podjedziemy do N.Wsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ,wielkie dzięki za foty z przestworzy ;) .Jakie to nasze lotnisko malutkie ,trzeba było lotem koszącym zrobić fotki ciut niżej :D .

Jak pisze Boguś ,zapraszamy bezpośrednio na płytę.

 

Dzisiaj wymarzona pogoda na loty.

Ciepło ,znikomy wiatr. Frekwencja  dopisała ,do lotów kolejka :) .Nowi goście na lotnisku .

Ode mnie jakaś fotka

 

2016-04-03-1396.jpg

 

2016-04-03-1397.jpg

Młode pokolenie rośnie...

 

2016-04-03-1398.jpg

Małe spojrzenie na "hangar"

 

2016-04-03-1400.jpg

Da się latać zgodnie ,da się !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.