Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek konkurencja jak najbardziej wskazana :)
Natomiast kręcenie czegokolwiek z pozycji gleby wszelaką  drobnicą typu mobiusy breloki włącznie z gopro

+ komurki itp to taki trochę przerost formy nad treścią. Jeśli dany model jest na tyle blisko że go ładnie widać

w całej okazałości to jest OK, filmik wypadało by mocno edytować aby wybrać najfajniejsze motywy tak jak

u Marcina, wtedy to ma jakiś sens. Natomiast oglądanie filmu i domyślanie się przez 5min gdzie jest model

w danej minucie na niebie no to jak dla mnie jest nudne.
Nie mówię bo też popełniłem parę filmów z gleby komórką i mobiusem i oceniam je do d....
Chcąc je mimo wszystko zachować postanowiłem mocno edytować.
To samo jest z fotami, model na 250m focony komórką ...powodzenia.
Co do edytora  to fajna sprawa, sporo  możliwości, ale też trzeba poświęcić nieco czasu aby miało to ręce i nogi,

tak jak zrobił to Marcin , bardzo fajnie z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Boguś wiem co myślisz o moich wypocinach komórką :rolleyes:ale racja, komórka to jedynie jak model jest blisko ,dalej nic nie widać.

Rafał aby nie był że się tłumaczę z tego co napisałem, w Twoim przypadku filmy są krótkie i na temat, do tego odpowiednia narracja która jest zarąbista.

Przede wszystkim wiemy co się dzieje i o co chodzi, więc nie było moim celem oceniane Twoich filmów które zawsze oglądam z ciekawością.

Spójrz szerzej i zobacz co ludzie wrzucają np. na YT

Tak jak napisałem o swoich filmach których mam kilka i jak dla mnie są do bani ale mimo wszystko zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan  ,luzik ;)  śmieje się

Od dawna marzy mi się profi kamerka na lotnisko ale jakoś tak tel. jest zawsze przy du...ie i tak najłatwiej.Może kiedyś..Poza tym nie bardzo orientuję się w temacie podręcznych ,dobrych kamer .Może ktoś podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan  ,luzik ;)  śmieje się

Od dawna marzy mi się profi kamerka na lotnisko ale jakoś tak tel. jest zawsze przy du...ie i tak najłatwiej.Może kiedyś..

No to super , nie chciałem aby z tego wyszedł jakiś kwas i nie było taką intencją.

Ja do swoich fot również podchodzę bardzo sceptycznie i zachowawczo, mało kto  wie ale z jednego pobytu

na naszym lotnisku przywożę do domu od 500 do tysiąca fotek, i z tego dopiero wyławiam te najlepsze.

Co do kamerki to i mi się tak samo marzy nie musi być profii, wystarczy taka jak ma Sebastian.

Pamiętam jak jednego razu kręciłem w Bieruniu na hali , Ty zrobiłeś narrację a ja dokończyłem resztę filmowania

I wyszło bardzo przyzwoicie, ale to właśnie kamerką Sebastiana było robione.

 

Marcina dawaj ten filmik bez dwóch zdań... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.