Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Pogratulować nowych nabytków.

Krystian jestem ciekaw wyważenia Twojego Antares'a.

Z tego co pamiętam (a instalowałem ten sam silnik) musiałem w nosek doładować jakieś 100g Pb przy akumulatorze 4S 3000mAh.

Boguś ten Cularis może czasami lepiej latać jak te Antares'y, Toxic'i i cała reszta ;)

No wiesz Wojtek najważniejsze aby każdy był zadowolony ze swojego nabytku.

Mi ten pianolot już dawno chodził po głowie z Soliusa jestem mega zadowolony

Być może kiedyś będzie wyższy level na razie z pewnych względów jest taki a nie inny

A specjalnego parcia na laminat też nie mam ,lecz nie zaprzeczam że mi się nie podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety skromnie, :] miało być coś innego, niestety czasem są wyższe priorytety finansowe.

Mimo to jestem zadowolony tym bardziej że tego modelu już nie produkują na obecną chwilę.

attachicon.gifmsg-14986-0-89805400-1459947756.jpg

 

Masz rację Krystian będzie co focić :)

Spoko spoko Mireczku dam radę,

Pudło również pancernie zabezpieczone

Czeski dystrybutor zadbał perfekcyjnie o paczuszkę.

Boguś fajny ten Cularis latałem już Cularis bardzo ładnie lata gratulacje z zakupu

Ja będę i Miro z Krystianem tak ok 12

Bardzo się ciesze z tego powodu oblatujemy nowy model Piper na 2350 silnik 25cm

PAMIĄTKOWA  FOTA PIKNIK MODELARSKI 2014post-15561-0-45833400-1461356650_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Cudo . Przypomniały się czasy ZZTOP .Sam teraz składam samochód , ale niestety tylko nitro. O takim silniku mogę chyba tylko pomarzyć :) . Chyba że wydrukuję sobie na swojej drukarce 3D :)

Wojtek wrzuciłem trochę ten film prowokacyjnie,zastanawiając co na to powiesz :) udało mi się hihihihi

Dokładnie ZZ TOP mieli podobny w teledyskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.