Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Endriu opróżnij skrzynkę bo nie można pisać do Ciebie na PW. Bogdan żałuj bo warunki były super dzisiaj  :D

Krzyś to prawda że warunki był idealne, zero wiatru, ale koło południa na niebie powoli robiła się

jak jak to mówię ,,blacha,,biło po oczach aż miło.i trochę mi to przeszkadzało.

Natomiast dziś u siebie pośmigałem.

 

post-14986-0-63604400-1461444850_thumb.jpg

 

post-14986-0-92595600-1461444858_thumb.jpg

 

post-14986-0-09909300-1461444979_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bogus widoki super. Ja w końcu dzisiaj polatałem Toxikiem od Marcinka i fajnie chodzi ;)  ;) Ogólnie dzień udany, przynajmniej ja spełniam plany o których mówiłem na lotnisku :rolleyes:

Krzyś i tak trzymać, O tak TOX śmiga jak marzenie, jest niesamowity, Marcin nieźle nim wymiatał, zapewne trzeba się nieźle wlatać aby ujarzmić go a potem

wycisnąć z niego wszystkie jego walory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że zmieniłem odbiornik w wirusie na 7ch wprowadziłem pewne miksy i odkrywam  ten model na nowo. Pierwsze wrażenie mega pozytywne :D

Krzysiek ale Ty masz apkę wypasioną więc możliwości w ustawieniach dość spore.

Ważne że działa wszystko jak należy.

Co do ustawień to człowiek cały czas się uczy, a radość tym większa jak rezultaty są pozytywne i zadowalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ,uwaga :D

 

Mam mały rebusik

 

Właściciel  aparatury Jeti DS-14  + regulator Jeti Mezon 120 A to ............. :D

 

.........  coś zamówił .Będzie na wypasie ,będzie ostro,będzie szybko

 

 To co zamówił ........ to ............!!!!!! :D :D

 

Na potwierdzenie że Mezon już czeka na zainstalowanie -fotka

 

2016-04-27-1476.jpg

 

 

Więcej nic nie powiem ale palce mnie swędzą okropnie żeby wypaplać....

Resztę dopowie ktoś inny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem jestem. Wieści szybko się rozchodzą i dobrze  :)

Jak sami wiecie od dawna zastanawiam się nad nowym szybowcem - Falcon szybko znalazł nowego właściciela, więc trzeba zapełnić wolne miejsce po nim  ;)

Zastanawiałem się poważnie nad Toxicem, ale też rozglądałem się za czymś innym,ciekawym . Vertigo i Respect pojawiły się na horyzoncie - modele, które w ogóle nie są widywane na naszych lotniskach ( ja się z nimi osobiście nie spotkałem ). Rozmowy z Czechem szły bardzo poprawnie i już już prawie Vertigo, ale jednak do naszej Kęckiej floty dołączy Respect od Leszka Durczaka. Jak na razie głowę zaprzątają mi inne sprawy prywatne, jednakże zaczynam powoli kompletować wyposażenie i prowadzić przymiarki na Toxicu Rafała :) Myślę że w wakacje polatamy nowym sprzętem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem jestem. Wieści szybko się rozchodzą i dobrze  :)

Jak sami wiecie od dawna zastanawiam się nad nowym szybowcem - Falcon szybko znalazł nowego właściciela, więc trzeba zapełnić wolne miejsce po nim  ;)

Zastanawiałem się poważnie nad Toxicem, ale też rozglądałem się za czymś innym,ciekawym . Vertigo i Respect pojawiły się na horyzoncie - modele, które w ogóle nie są widywane na naszych lotniskach ( ja się z nimi osobiście nie spotkałem ). Rozmowy z Czechem szły bardzo poprawnie i już już prawie Vertigo, ale jednak do naszej Kęckiej floty dołączy Respect od Leszka Durczaka. Jak na razie głowę zaprzątają mi inne sprawy prywatne, jednakże zaczynam powoli kompletować wyposażenie i prowadzić przymiarki na Toxicu Rafała :) Myślę że w wakacje polatamy nowym sprzętem :D

No i po wielkim rebusie.

Kazek gratuluję, chyba pozamiatałeś tą wiadomością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.