Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

No Boguś ,dar do fotek to Ty masz :) .Super żeś się nam trafił na to lotnisko ;) .

Nie chcę Cię straszyć ale to wstęp do początku sezonu i dopiero się szykuje fotografowanie :D .

Dzięki Rafał ... fajne że się podobają, jak tylko będzie okazja to się będzie pstrykało.

Trzeba zbierać materiał na kalendarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Bogdan a u nas taki ,,latający szpieg,, to by się dopiero przydał...

Z 60m nad lotniskiem już widać panoramę tatr nie wspomnę o tym że Babią Górę widać bez przerwy

Łukasz no powiem Ci że kusisz tymi widokami, już za niedługo dla mnie rozpocznie się sezon na wiosenne poranne mgiełki.

Z racji tego że nie tylko samoloty fotografuje a moim skrzywieniem jest również fotografia pejzażowa to czym prędzej muszę do Was

zawitać na rozpoznanie fajnej miejscówki na wschód słońca.

Przewodnik byłby wskazany po terenie :)

Andrzej ,śmiało przybywaj.

Ewent.info 501263767 :) .

Filmik z dojazdem w pierwszej stronie tematu.

Małe sprostowanie obecnie w miejscu skrzyżowania dróg lokalnej z przelotową Kęty - Oświęcim

tam gdzie Rafał skręcał w prawo na filmie 1:10 znajduje się obecnie rondo, według mnie zbawienne

w tym miejscu.

Rafał no powiem Ci że to chyba jedyny zarejestrowany filmik z tą krzyżówką - fajnie się teraz ogląda

takie ,,wczoraj i dziś,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to rondo to dość istotna różnica i może to być mylące.Miałem nawet jakoś zamiar edytować filmik ale nie wiem jak ;) .

Filmik był kręcony przed piknikiem i była krzyżówka teraz zamieniła się w wszechobecne rondo/a.

Boguś, dobre info  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wybrałem się dzisiaj na lotnisko ,niestety wiatr był bardzo silny i nie odważyłem się polecieć extrą,ale za to Kolega Rafał zrobił oblot nowego modelu Sbach 342 z RC Factory o rozp.1,2m ,Poniżej filmik z oblotu

 


 Dzisiaj na lotnisku oprócz oblotu sbacha Sebastian zaprezentował quadrocopter wyposażony w FPV,GPS,system stabilizacji, autopilot,bardzo fajna maszynka :)  

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ,dobry filmik..jak na taki wiatr i model o wadze ok.680 g to i tak cud że przeżył :D .

Ciekawi mnie hałas tego silnika ,czyżby łożyska ??

Na daną chwile wiem że model lata :D  i niewiele więcej,pewne jest jednak że w normalnych warunkach będzie super

Ja prezentuję Sebę z lotem Yakiem i potem również Seba z lotem quadem -polecam oglądnąć ,szczególnie końcówkę

Warunki do latania dziś- wyśmienite... ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.