Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie mogłem zawitać na lotnisko wczoraj, aczkolwiek na jego jechałem :rolleyes:

Jednak straty nie zaznałem,wypchałem  w końcu z hangaru to co zbudowałem przez zimę ;)  i zaliczyłem 1,5 godz. oblot Kęty-Żar-Babia Góra-Wadowice-Gierałtowice-Kęty (lot nad naszym lotniskiem) -Kaniów :D :D .Widoki -rewelacja,lot mega fajny,atrakcja że hej !!

 

2015-04-12-778.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, czy skale Ci się pomyliły :D ? To miała być makieta 1 : 4, a nie 4 : 1 :lol: :lol: :lol: .

 

Bogdan przyznaj się jak zrobiłeś tło w zdjęciu Jak'a :wacko: .

Tłem jest niebo, nie ma innej możliwości reszta to już kwestia kosmetyczna.

Sporo zależy w jakim miejscu na niebie  znajdzie się samolot, wszak błękit niby jednkowy

po całym nieboskłonie ale wycinek i pomiar światła robi swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mogłem zawitać na lotnisko wczoraj, aczkolwiek na jego jechałem :rolleyes:

Jednak straty nie zaznałem,wypchałem  w końcu z hangaru to co zbudowałem przez zimę ;)  i zaliczyłem 1,5 godz. oblot Kęty-Żar-Babia Góra-Wadowice-Gierałtowice-Kęty (lot nad naszym lotniskiem) -Kaniów :D :D .Widoki -rewelacja,lot mega fajny,atrakcja że hej !!

 

attachicon.gif2015-04-12-778.jpg

Rafał no teraz to pozamiatałeś wszystko, pitole to ;)  zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy każdy zauważył link w podpisie Bogdana,polecam zerknąć na galerię ,fotki czasem tak niesamowite że nie bardzo wiadomo czy prawdziwe :) .

Prawdziwe Rafał na stówę.Za zwyczaj jest tak że większość ludzi przesypia najpiękniejsze wschody słońca i poranki że nie wspomnę o zachodzie słońca, a być w  odpowiednim miejscu i czasie to sztuka i szczęście nie lada, a jest to obarczone pobudką w nocy i w ciemnościach dreptanie w upatrzoną miejscówkę. Prace pochodzą z naszych pięknych Beskidów,J.Żywieckiego, Czeskich Moraw i malowniczej Toscanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.