Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Dzisiaj po długich staraniach w Kęckiej Gminie z Krzysztofem dotarlismy do propozycji pomieszczenia na modelarnię.

Zapraszam chcących zobaczyć pomieszczenie na godzinę 14.00 na parking hotelu obok Hejnału, zobaczycie i musimy podjąć decyzje

czy nam odpowiada czy nie.

W razie czego dzwońcie na 697 990 430 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja jutro odpadam :( ,najpierw trasa do Łodzi a potem imieniny żonki...w międzyczasie spotkanko o 14- tej w sprawie pomieszczenia na modelarnię.

Jednak  planuję krótkie przybycie (trzy loty Sbachem  :D ) ok 12-15 godzinki.

 

Z tego co wiem dzisiaj się działo :) .Marcin oblatał Katanę i będzie filmik,a wrażenia z lotu ponoć rewelacyjne :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :) jakość kiepska nagrywana telefonem ale coś tam widać,model świetny, Marcin jest happy tak mi się przynajmniej wydaje :D

Rafał nie za bardzo kumam o co chodzi z tym trawnikiem i kostką :P


i jeszcze jeden :)  ,Addiction pięknie wisi, Marcin dzisiaj miał super dzień do latania,gorzej u mnie mój Visionaire zaliczył kreta ale na szczeście jest mega wytrzymały i po lekkiej kuracji CA model wrócił do latania a po krecie śladu nie ma taka jest zaleta modeli piankowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak , obiecłem oblatac Katane komisyjnie na lotnisku przy Wszystkich no ale wszyło inaczej ;) , nie powiem że trochę Grześ się do tego przyczynił :D.

Model lata tak jak wszędzie go opisują , poprostu bajka jeszcze troszkę powalczyć z SC . Rafał jutro obiecał że pomoże mi :) i nic tylko pomalutku wlatywać się w model.


Grześ wrzuć ten filmik z Kataną jeszcze raz na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.