Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę pogoda więc po obiedzie latamy ja ok 14 wybieram się na lotnisko.

Bogdan zabieram aparat ze statywem i obiektywami, trochę zdjęć się przyda bo dawno nic nie robiłem.

Dzięki za zdjęcie reaktora!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę pogoda więc po obiedzie latamy ja ok 14 wybieram się na lotnisko.

Bogdan zabieram aparat ze statywem i obiektywami, trochę zdjęć się przyda bo dawno nic nie robiłem.

Dzięki za zdjęcie reaktora!!!!

Mareczku myślę że uda mi się przyjechać to podziałamy, co prawda mój główny obiktyw ,,lotniczy,, w serwisie ale wezme zapasowy a przy

okazji Twój sprzęt przetestujemy. :)

 

No dzisiaj ładnie Cię Boguś poniosło do góry ;)  Ledwo było widać model. Pogoda była super jak na to co zapowiadało się rano. Szkoda, że Grześka nie było z tym swoim nowym Sbachem, bo warunki na oblot były rewelacyjne, a i Extrą by poszalał :rolleyes:

Krzyś no powiem Ci że chyba przesadziłem z wysokością ,przy tym pułapie to jeszcze chwila i było by po zawodach a model polecialby wraz z ptakami które krążyły

nieco wyżej.Koniecznie jakiś Mobius by sie przydał, z takiej wysokości filmiki byłby zje.....y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś Ty Bogdan porobił za fotki, zwłoki jakiegoś pianolota ? :) .

Ogólnie fajny ,spokojny dzionek,fajny warun do latania.

Cieszy własnoręcznie wylaminowane tylne podwozie do Extry które chyba zda egzamin(nie rozpadnie się ;) )

Fajnie było znowu przelecieć się "kobyłą" po dłuższym lataniu EP-powym Sbachem.Totalnie inne latanie ,stres znowu scisnął poślady ;) .

 

W trawie piszczał pewnie regulator... ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapodam fotę kolejnego nowego modelu na naszym lotnisku :)

Niebawem, prawie 2-metrowy,dwupłatowy,napędzany Saito FG 20 (benzyna) model poderwie się w przestworza.

Nie napiszę co to, tylko częściowo przedstawię w elementach :D .

Skrzydła

 

2015-05-03-825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.