Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin byłem dzisiaj  z Extrą na lotnisku koło Lipowej, było super, no i latanie zupełnie inne niż U-CAN-DO 

Musimy się tam kiedyś wybrać większą ekipą.

Odpoczywaj, bo po wczasach czeka cię sporo latania.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś kraba ale dość szybko zdechł,śmierdział jak cholera...

Jak dowieziesz żywego to chętnie przygarnę ;)

 

Ja na razie jestem uziemiony z Extrą.Silnik odmówił współpracy tzn. łożyska.Może być problem z Żarem :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Marcin dwóch ,,niepokornych,, na niebie ;) to już spora dawka adrenaliny a do tego kadzidło

to już spore emocje, Plan konspekt na przelot dwóch poważnych maszyn obowiązkowy, tu już ,,nima hihi,,

A tak na świeżo tom se dziś polatał do bólu, jeno pakiety ładowałem i w górę, Trochę wiało i kręciło nad lotniskiem

ale u góry całkiem przyjemnie nosiło.
Krzysiek też zawitał niestety musiałem już jechać bo jeszcze do rodzinki a potem na nockę.Krzychowi chyba się potem uspokoiło

na lotnisku więc warunki chyba niezłe pod wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś jest jakieś wyzwanie :) mam nadzieje że Seba się uporał z silnikiem i jutro coś podymimy :D było by super. Mnie dziś tak nosiło żeby już na Żar jechać no ale młoda jeszcze zajęcie miała. A Ty widzę ze soliusa ćwiczysz niezle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś jest jakieś wyzwanie :) mam nadzieje że Seba się uporał z silnikiem i jutro coś podymimy :D było by super. Mnie dziś tak nosiło żeby już na Żar jechać no ale młoda jeszcze zajęcie miała. A Ty widzę ze soliusa ćwiczysz niezle :)

Powiem tak... gdyby nie chłopaki z ekipy RC Kęty to nadal bym się gramoliło EZ_tem.

No powiem Ci że Solius lata jak marzenie , niby pianka ale radość jest.

Na obecną chwilę podmieniłem śmigło na mniejsze bo przy tym które założyłem na pierwszy raz z szybowca zrobiła 

się rakieta balistyczna ziemia powietrze, pionowo można by z ręki go startować, no ale coś za coś moc i szybkość

okupiona zwiększonym apetytem na lipola. Pierwszy lot i po kilku sekundach tak jak przepowiedział Rafał - banan :)

Osiągnięcie pułapu to kwestia kliku sekund i to jest pozytyw w tym aspekcie.Jak poczuje chęć na pionowy start to tylko przełożę śmigło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.