Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

My z telefonu a Bogdan z aparatu :o

 

Mam pomysła może zorganizuję - my wyjazd do Bezmiechowej na trzy dni piątek po pracy, sobota niedziela z Żonkami.

Zrobimy ognisko popieczemy kiełbaskę, popijemy Coli ;) i polatamy.

Koszty nie wilelkie a miejsce sliczne jest tam hotelik w Szkole szybowcowej ok 50 zł doba.

I nad Solinę blisko.

Co koledzy na to, termin do ustalenia.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż by to napisać ??  :rolleyes:  .

Do jakości fot Bogusia lata świetlne,dobrze że byłem, i na żywo prezentowało się to wyśmienicie :D .

Oj tam oj tam, ważne że jest się z kim spotkać i porozmawiać a fotki Wasze

tak samo są fajne. Foto spontany są najlepsze a jakość niekoniecznie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuję i zapraszam o 19.00 jutro w modelarni. Zakończyłem dzisiaj prace składania mebli.

Patrząc po dacie wpisu, spotkanie wychodzi w piątek czyli dziś.

Cholewcia mam drugie zmiany no więc lipa.

Ale muszę obowiązkowo któregoś dnia zawitać i trochę uwiecznić na ,,kliszy,, ;) modelarnię

Dzisiaj w bezmiechowej wiało południe, sobota wg prognozy też powinna być lotna.

Pozdrowiam Paweł

WOW ale widoki, jestem pod wrażeniem, modele pięknie się prezentują.

Że to misi być tak daleko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan wszystko Ci powiemy.

Ja co piątek zakładam prace w modelarni od 16 do 22 i w ten sposób będzie ubywać prac przy budowie rozpoczętych projektów.

A w domu zawsze ktos cos chce i d-pa nic nie zrobisz. :huh:

 

Więc dzisiaj zapraszam na otwarcie :)   Kęckich modelarzy na 19 foty zrobię w zastępstwie. ;)

Można przybyć z napojami chłodzącymi ;) bo upał daje popalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Pawel,

 

Czesto latacie w Bezmiechowej ?

 

Wybieram sie z Synem do Leska na tydzien od 9 do 16 sierpnia. Pstragi i szybowce.

 

Chetnie bym popatrzyl z bliska jak lataja te piekne modele. Chodzi mi po glowie taki jeden ...

 

 

Pzdr

Piotr  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan wszystko Ci powiemy.

Ja co piątek zakładam prace w modelarni od 16 do 22 i w ten sposób będzie ubywać prac przy budowie rozpoczętych projektów.

A w domu zawsze ktos cos chce i d-pa nic nie zrobisz. :huh:

 

Więc dzisiaj zapraszam na otwarcie :)   Kęckich modelarzy na 19 foty zrobię w zastępstwie. ;)

Można przybyć z napojami chłodzącymi ;) bo upał daje popalić.

No to super Marku

Jeszcze tylko 2,5h i ,,Leszek,, ;) studzi się w lodóweczce.Wychylę złoty napój za Wasze zdrówko i pomyślność.

Jutro jak pogoda dopisze obowiązkowo lotnisko, bo czuję że skrzydła potrzebują dotlenienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.