Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Tak rzuciłem temat do przedyskutowania ,a co do ścioprania , to chyba nie dojdzie bo przecież grupa Kęty to mocna grupa [w lataniu i nie  tylko] :P  :P  i trzeba naprawdę czegoś mocnego żeby się pogrążyć w ciemnościach :)


Andrzej na zajutrz po takiej imprezce przypuszczam że byś miał bida rozpoznać swój model a ty godosz o lataniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzuciłem temat do przedyskutowania ,a co do ścioprania , to chyba nie dojdzie bo przecież grupa Kęty to mocna grupa [w lataniu i nie  tylko] :P  :P  i trzeba naprawdę czegoś mocnego żeby się pogrążyć w ciemnościach :)

Andrzej na zajutrz po takiej imprezce przypuszczam że byś miał bida rozpoznać swój model a ty godosz o lataniu

Ja alkoholu nie spożywam jakoś mnie to nie smakuje :P lecz ostatnio soczek żubrowy  o smaku  żurawinowym mi nawet zasmakował :D. Odpadłbym jako pierwszy z tej całej obstawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał się już chyba zamknął w sobie i myśli co zrobił najlepszego tą propozycją.

A tak serio to mi jest go żal że nie ma motoru i wpadłem na pomysła.

Zróbmy ściepke ja mam 3.5 ccm,6,5 ccm i 15 ccm to daje 25 centów dorzucajcie się :D


Bogdan poliło by się to miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ,zrobiliście z tego tematu targowisko.... :D jakieś gadu-gadu

Działka ma ok. 3,30 ara ,jest domek,prąd,łóżka więc impreza możliwa do przeprowadzenia .

 

Tak Mirek ,mam doła przez brak motoru ale Twoja propozycja mnie mocno ubawiła,serdeczne dzięki za chęć pomocy ale wolę 116 cm w jednym kawałku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.