Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Te ,nie żyj marzeniami, filmy fajne ale nie ten dział :P .

Idż lepiej mieszać bigos ;) i ćwicz halówką na pokazy w Kętach.

 

Do mnie tam doszły wieści że ktoś skreshował model którym miał dać pokazy ostrej akrobacji na pikniku ;)...

Skreshował to tak lekko powiedziane z samolotu pozostał tyko w całości samolot naklejka RC TEAM KĘTY

Szybola sprzedałem nie mam kompletnie nic oprócz niedokonczonej delty i wraku extry xD, jutro przyjdzie spacewalker ale nie mam tłumika i nie zdaze jej zrobic

Andrzej nie moja sprawa ale jesteś seryjnym ,,pogromcą modeli,, ;) a miało być tak pięknie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadasz w autobus , jedziesz do Bielska do Bociana i wszystko masz na miejscu :P jestes za leniwy Endriu :P

Jeśli mam być szczery to wolałbym nadłożyć drogi i podjechać do Grześka - Nastik jest konkrety nie ma rozjazdu cenowego.

Niedawno kupowałem u Boćka cena na stronce inna ( niższa ) w sklepie stacjonarnym inna ( wyższa ) trochę kwas wyszedł.

Wymiata tym samolotem na wszystkie strony, brakowało jeszcze aby latał do tyłu i byłby komplet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.