Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jak chcecie to oddam do was na modelarnie apke mode 1 co prawda 27mhz ale myślę że polata młody adapter na niej na 100% :) są w niej 3 odbiorniki 2x 2kanały i 1x4 kanał. Posiada ona kwarc w nadajniku jak i odbiorniku. Aparatura to futaba Attack4 sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja staropolskim zwyczajem chciałem się ponownie przywitać na lotnisku oraz na forum.

Wreszcie poprawiły mi się możliwości czasowe i wracam na płytę (trawkę)

Od dwóch dni próbuję dzielnie walczyć moimi piankami z wiatrem w celu przestawienia się z MODE1 na MODE2.

Nie miałem w tym sezonie szczęścia do latania i sporo mnie ominęło ,ale mam nadzieję że jesień będzie długa i piękna bo muszę przetestować wszystkie modele jak gdyby na nowo.

Dziś dopiero modele zaczęły mnie jako-tako słuchać tak więc nie poddaje się. Pewnie Diablo i Yak-54 znów będą musiały zaczekać do 2016 ale lepiej niech stoją w piwnicy niż służą jako nawóz do trawnika :)

 

Zatem witam wszystkich ponownie i do zobaczenia na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.