Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej chyba żartujesz...Ty początkujący jesteś ?

Przecież ulotniłeś już nie jeden model więc i z tym nie powinno być problemu,że trochę większy....

Zastosujesz się do rad na ziemi i oblatasz sam :)  tym bardziej że model wyważony,wytrymowany,oblatany.

I darujesz sobie na początku wszelaką akrobację.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę sie napalac zabardzo, rozwalilem extre potem capa jak wiadomo takie zycie.modelarza ale to bylo tylko temu iz myslalem ze dam rade i sie napalilem zabardzo. Moze i bym wystartowal i wyladowal sukhoiem lecz nie czuje sie jakos tak pewnie ;D. Poczekam na przyszly sezon na bylego wlasciciela modelu wyleci.mi nim polatam i moze nawet wyladuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są entuzjaści takiego latania typu pylon itp,ale jakoś nie odnajduje tu przyjemności w lataniu.

Jak już to mimo wszystko elektryk.
Pewnie tak samo może powiedzieć druga strona, mimo to, to takie męczenie  ....ja na siłę.
zwieracze ciągle napięte, hemoroidy na bank,prędzej czy później.
Dla mnie to bezsens, wolę od tego góralską muzykę,rzecz jasna że to tylko moje zdanie i nie każdy się pewnie z tym zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoła ;) ....

Ja bym tam do wiosny nie wytrzymał :D

A myslisz że ja dam rade tak o, ale wolę przeboleć niż pluć w twarz że oblatałem sam i musze szczątki zbierać tak pięknego modelu ? :D jedynie co będe robił to silnik czasem odpale dla satysfakcji tej ogromnej siły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ja tam Cię nie podpuszczam ale dziś nie wytrzymałem i pojechałem na lotnisko aby polatać.

Trochę w deszczu trochę na sucho, dwa pakiety poszły, tak więc wątpię abyś wytrzymał do wiosny ;)

Szczerze to latać mi sie chce jak skurczybyk jeden :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.