Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny dzień na lotnisku ,jeden z chyba ostatnich(a może nie) takich dni przed piżdziawami ;)  - Andrzej żałuj bo dziś pogoda na oblot Su jak marzenie ...

 

Krotki filmik o oblocie Bety,bez zbytniego śmiechu proszę :D

 

 

Foty od Bogusia pewnie niebawem...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy jechałeś :D leciałem spejsem ale znowu to podwozie kaput muszę je jakoś wzmocnić ale żywicą porządnie i będzie super model, ale to był jego ostatni w 2015r bo na wiosnę już będzie porządnie zrobiony.  :D ale to już nie to latanie jak polece Sukhoiem co mnie czasem baardzo korci tak jak przez cały dzisiejszy dzień :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu, bo miałeś zadzwonić do Grzesia z rana, jakąś luźna gadkę zapodać, jak mu się dzisiaj spało itp., a reszta by sama wyszła w praniu, że jedzie i Cie może zabrać ;)  A jak byś zadzwonił i opowiedział mu, że śniło Ci się dzisiaj, że latałeś Su to już w ogóle Grześ by wiedział o co chodzi i pewnie czekał by na Ciebie pod Biedronką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisał Rafał, piękny dzień na loty.
Osobiście chyba bite 2h jak nie więcej ,,poniewierałem,, swojego Solka po niebie.
Od 12_tej latałem sam a towarzyszył mi w luźnej rozmowie ,,MarkoPolo,,potem przyjechała

ekipa z Teamu Kęty.
Można powiedzieć że jesienne loty uważam za otwarte, nie wiadomo jaka dopisze pogoda w kolejnych tygodniach,

oby jak najdłużej taka jak dziś.
No to zaczynamy od Valianta który zyskał nowy gadżet, z pewnością pomocny podczas lądowania na wprost.
Puki co montaż testowy, jak dla mnie bardzo OK ,nie ukrywam że też mam zamiar do swojego coś w ten deseń zainstalować.

 

post-14986-0-25131700-1445192963_thumb.jpg

 

post-14986-0-58247500-1445192960_thumb.jpg

 

post-14986-0-46881600-1445192969_thumb.jpg

 

post-14986-0-11493700-1445192975_thumb.jpg

 

post-14986-0-64027500-1445192981_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może w Su przylecieć. :P Andrzej szczypior to powinien się zmieścić do środka. Weźmie sobie tylko bańkę 5l między kolana, żeby mu starczyło na drogę, ewentualnie mama niech mu jakieś dobre prześcieradło przyszykuje w razie czego jak by mu się 7d zachciało :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.