Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał kto Ci zjadł kawałek steru kierunku ? :huh:

 

Jak pisze Marcin ,bliskie spotkanie z bliźniaczym metrowym modelem Su na pikniku.Poszło śmigłem po sterze.

 jakoś brak chęci na naprawę...a nie lata gorzej.

PS Rafal miales racje jednak polece w tym roku ;P

Napiszę nieskromnie ,słuchaj starszego ,bardziej doświadczonego kolegi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej mówił, że już ćwiczy 7d, ale narazie najlepiej mu okrzyk wychodzi :P Tak się właśnie zastanawiałem po tych zdjęciach, czy endriu śpi na łóżku, czy na podłodze, bo z tego co widać to chyba na podłodze ma pościelone bo model stoi na łóżku. :) Chciał go mamie wcisnąć do pokoju, ale go wygoniła :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być foto sesja to musi być wypucowany cały model, śmigło możesz olać i tak się kręci

to nie będzie widać na fotach czy uwalone. :)
Aha w kokpicie posprzątaj bo moje szklane oko w locie grzbietowym dotrze do wnętrza. ;)


Marcin Tyś tak dziczoł tym latadłem żeś taśmę ze skrzydła zgubił, no i świst strasznie krzywy był.

 

post-14986-0-18965600-1445199710_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że mam kibica bo jak narazie mam same opinie że moel rozwale zanim wystartuje :) ale ja im pokaze na Żarze 2016 jak latam !!! :D Mirku w weekend wbijaj na lotnisko.

Andrzej proszę Cię przestań już pie....... o tym rozbijaniu, sam sobie wmawiasz i powtarzasz jak mantrę taką sytuację.

Nie widziałem i nie słyszałem aby ktokolwiek  a tym bardziej na forum insynuował takie opinie.

Ja rozumiem że się obawiasz, bo to normalne odczucie przy nowym dużym modelu, ale na litość bądź se chłopem a nie dzieciakiem.

Latasz bardzo przyzwoicie więc nie ujmuj sobie umiejętności.

Każdy z ekipy trzyma kciuki za pomyślny oblot i zapewne masz u nas wsparcie i pomoc więc przestań już stękać i jęczeć.

Po prostu zapakuj maszynę przyjedź na lotnisko oblataj ,,stwora,,i po kłopocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.