Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

A witaj Andrzejku .Jak nad morzem wieje to na klifach pewnie pełno zbocz(owców)eńców.... ;)

 

Kazek,wygrałeś !! Andrzej też był blisko.

W nagrodę zapraszam do topienia ciężarków ołowianych i odlewania w formie :D .

Przyjedź po mnie i działamy :D aa i jeszcze sukhoiem polatamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ja tam Twoim Su nie polatam , nie potrafię......................................................................latać w mode 2 :D .

Dlatego mam święty spokój z oblatywaniem modeli na lotnisku ;)

Ciekawi mnie czy na wychyłach 50% i expo 45% na MINUSIE ---- ----- polatał bym nim bez pomocy żadnej :P

 

PS jak to powiedział Marek S.   Odwrócisz aparature do góry nogami i już masz Mode1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek jedynie co będzie trzeba zbierać to mnie z podłogi bo za dużo soku wypije po pięknym oblocie. Ale nie będe się znowu rozpisywał nie ma sensu

 

Boguś jak bys z taką osą przyszedł na lotnisko i zaczął się obkrecać to ludzie z oddali by pomysleli że masz coś z dyńką haha :D a co dopiero jak byśmy wszyscy tak zaczeli latać... hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie poważnie, to ja tam nie widzę żadnych przeciwwskazań do startu i latania Su przez Andrzeja-wiem że dobrze lata,pewnie startuje i ląduje .Wystarczy zobaczyć film z oblotu Spacewalkera.

Pewne obawy mam jedynie do lądowania Su -to trzeba zrobić dobrze aby nie zwalić modelu ,nie zostawić podwozia...

Dobrze aby był ktoś z "zimną" głową obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.