Skocz do zawartości

Budowa piper j3 cub


kbr1

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zrobiłem tak jak muwiliście serwa zastosowałem 322 hd niewiem tylko jak serwo przymocować w skrzydle

<a href=obraz230qk9.th.jpg' alt='obraz230qk9.th.

Z jednej strony mam mocowanie, tam gdzie widać śrubki to wkleje klocek ze sklejki i przykręce,z drugiej strony coś trzeba wymyślić .Jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest tulko wsadzona cisno. a co do wychylenia to muj angielski jest na niskim poziomie i nieznalazłem wychylenia lotek.Jak ktoś wie to przosze napisać :)

 

Gdzieś się śpieszysz i robisz straszne babole :D a ja obiecałem sobie że nie będę pisał w tematach gdzie autor nie zwraca na to zupełnie uwagi :D

Nara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychylenia lotek i reszty ustawisz później są na str.46.

Będziesz robił to mocowanie serwa lotki tak żeby mieć do niego dostęp ?

Trzeba tylko zrobić to tak jak na rysunkach.

Brakuje Ci materiału albo małych wkrętów do mocowania tej klapki z serwem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że wychylenie lotek ustawie później, tulko nie wiem ile musi wynośić wychylenie maksymalne bo jak mam za mało to potem nie zmienie tego( to co na zdjęciu jest u mnie max).Dostępu nie będzie u mnie bo wszystko okleje foliom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie ja też oklejam całe modele folią,ale do każdego serwa mam dostęp.

Jeżeli masz dostęp do serw,zawsze można zmieniać wychyły lotek,lub wymienić serwo po odkręceniu czterech wkrętów.

Zobacz fotki mojego Piperka w skali 1:4 i tak samo lub podobnie,możesz to zrobić.

rwd6229to7.jpg

rwd6233tk1.jpg

rwd6235ni8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.