Skocz do zawartości

Ulotniony model


juras_p@op.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 2 lub 3 sierpnia około godziny 20:30 latałem swoją CESSNĄ 480 od PELIKANA we wsi Krysk koło Płońska. Noszenie było niesamowite i model bez obrotów szedł w górę. Po kilku minutach lotu w górze zaczęło dosyć mocno wiać. ustawiłem model pod wiatr i próbowałem go ściągnąć na ziemię, ale nie dałem rady. Model poleciał w kierunku północno-zachodnim. Jeśli ktoś jakimś cudem znajdzie ten model, to proszę o kontakt na forum. Model wyglądał jak na fotce, tyle że nie miał owiewek na podwoziu i miał składane śmigło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam..ja w maju latałem modelem GRACE-termik...zwiał mi bedac w Mechelinkach na lotach na klifie otrzymałem telefon,że znaleziono mój model na łace-przeleżal 3-miesiace. Pierwsze pytanie ..ile dostanę za znależne/ ....bez kom/ MIAŁEM MODEL OPISANY Z NR TELEFONU...co warto zawsze uczynić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiał mi bedac w Mechelinkach na lotach na klifie otrzymałem telefon,że znaleziono mój model na łace-przeleżal 3-miesiace. Pierwsze pytanie ..ile dostanę za znależne

 

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi w zdaniu " ile dostane za znaleźne". Z tego co piszesz to Tobie uciekł model i ktoś go znalazł, to chyba Ty powinieneś znalazcy zaoferować jakieś znaleźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gdyby model znalazł MODELARZ, to nic by nie chciał w zamian. :)

Jeżeli znalazł go jakiś laik w temacie, to cóż, trudno się dziwić. ;)

Natomiast, jeśli znalazł go MODELARZ i pyta o znaleźne, to to nie jest już prawdziwy MODELARZ! Prawdziwy wie lub może sobie wyobrazić co czuje człowiek który gubi swój ukochany model.

Ja osobiście nigdy bym o to nie zapytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwsze pytanie ..ile dostanę za znależne/ ....bez kom/

 

"Muszę obejrzeć model, bo prawdopodobnie jest i tak zniszczony, elektronika już nic nie jest warta - wie pan/pani - X czasu na powietrzu, deszcz, rosa, I tak to pójdzie do śmieci, ale może konstrukcja będzie w nienajgorszym stanie. Gdzie i kiedy się umówimy? Przyjadę..".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cessna już w domu :D Uszkodzenia małe: pęknięty statecznik pionowy i poziomy, odpadnięte koło. Elektronika w porządku. Niestety nie poznałem uprzejmego znalazcy :( . Myślę, że jeszcze nie raz pojadę tam na wieś i znajdę dobrego człowieka, by podziękować. Podobno był dość daleko od miejsca startu, bo aż trzy wioski dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.