Skocz do zawartości

1-2 wrzesień Małopolski Piknik Lotniczy


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie słyszeć, że Wam się udało.

Nam na Słowacji też. 30C, dosłownie zero wiatru. Uszy mi pękają ale jakoś przeżyję.

W locie zobaczyłem: Su 22 x 2, Mig 29 X2, Mig 29 solo, L-159 Alca, L-29 Delfin, L-39 Albatros, F/A-18 Hornet, Jas 39C Gripen, Frecce Tricolori, F-16, Eurofighter Typhoon

C-17 Globemaster, 6x Orlik, 4x Blanik, Mi 24 Hind, Pitts S-2, AH-1 Cobra, A-109 Agusta, P-38 Lighting, Li-2, Mi-171

 

Belgijski F-16 i Eurofighter Typhoon dali takiego czadu że reszta odrzutowców przy tym to pikuś. No może jeszcze F-18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy były F16 to nie wiem, ktoś z tłumu mówił że je widzi, ale ja niczego nie widziałem, pewnie za stary już jestem aby widzieć. Za to widziałem makietę RWD6

 

post-3605-0-53838200-1346608377.jpg

 

Tu już na ziemi.

 

post-3605-0-69601100-1346608426.jpg

 

post-3605-0-48255300-1346608451.jpg

 

Model podobno wczoraj miał awarie serwa lotki, ale wszystko skończyło się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobote i w niedziele w Bielsku na pikniku lotniczym. W sobotę pogoda była w kratkę, więc dużo lotów się nie odbyło.

Dołączona grafika

 

Natomiast niedziela to było coś. Pełen program, wspaniałe akrobacje

Loty zaczęły się od Dromaderów i pokazów gaszenia pożarów

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I akrobacje

 

Dołączona grafika

 

 

Uwe Zimmermann i jego Extra

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Było sporo wszystkiego, ale ze względu na ADHD mojej córeczki ;) nie byłem w stanie pstryknąć wszystkiego.

I nasze F-16, przyleciały z niesamowitym dźwiękiem silników, zrobiły trzy koła nad nami i z impetem zniknęły w przestworzach. Niestety zdjęcia ef szesnastek nie nadają się do wrzucenia na forum. Ale mówie wam, wspaniała sprawa, piękne maszyny.

 

 

Nie moje zdjęcie ale oddaje ten dźwięk silnika..............

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.