Skocz do zawartości

Model do FPV Sky Surfer 2000mm do testów - ABC-RC


Leda_g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam teraz do przekazania rynkową nowość - model a'la Beta 1400 o rozpiętości 2000mm.

Model naprawdę duży (choć będzie też 2400mm).

Sky Surfer 2000

 

Dołączona grafika

 

 

Szukam osoby która jest w stanie szybko i dokładnie zmontować, o-fotografować i przetestować model. Liczy się doświadczenie i solidność.

 

Zainteresowanych proszę o informację w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym mają polegać testy w locie? Chodzi o loty FPV czy przede wszystkim zwykłe loty? Zawsze mówiło się, iż należy unikać wegla w konstrukcjach do lutu FPV, a w tym znajdują sie dwie dużej średnicy rury węglowe...

Co z elektronika - też jest dołączona do testów? Latam dużymi skrzydłami latajacymi więc mógłbym spróbować o ile moje napędy będą odpowiednie : TP 2915-35, C3542 i Silver Blue c3536.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie podejme się testowania, mam doświadczenie w skladaniu pianek jak i modeli balsowych, w swoim hangarze mam pioneera więc napewno mógłbym go porownać do mniejszego brata, no i wkońcu z tego względu, że gdyby nie takie testy nie było by mnie stać na taki model (uczeń) bo rozumiem, że po dokladnych testach model zostaje u testera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ja chce ja chce!!

Mam bete, umiem sumiennie, wielokrotnie sprawdzić wytrzymałość na spotkania z ziemią itp.

Chyba się nadaję.

Aaa i z chęcią oddam to co z niego zostanie.

--------------------------------------------------------------------------

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Od żartu odcinam się grubą kreską ba(!) szlaczkiem.

Moim zdaniem model w dalszym ciągu dla początkującego fpv`owca powinien testować początkujący.

Owszem, po lataniu wieloma innymi modelami można mieć znaczne doświadczenie i znaczne możliwości porównawcze.

Ale! są też osobiste upodobania które ma każdy i które nie pozwolą doświadczonemu "pilotowi" zobaczyć tego co od razu zobaczy świeżak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leda-g - taka mała uwaga - te konkursy na testera są dość słabe. Z zażenowaniem każdorazowo czytam ten wyścig szczurów (bez urazy koledzy, ale tak to wygląda).. Załatw sobie ze dwóch, stałych ("etatowych"), solidnych pilotów oblatywaczy o różnym stopniu zaawansowania - wtedy jakoś testów będziesz miał stałą, poszczególne modele/przedmioty będzie można porównywać bazując na tych testach, unikniesz takich pytań (czy model zostaje), unikniesz sytuacji, że ktoś się niewywiązuje itd

 

Ogólnie sytuacja win-win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam teraz do przekazania rynkową nowość - model a'la Beta 1400 o rozpiętości 2000mm.

Model naprawdę duży (choć będzie też 2400mm).

Sky Surfer 2000

 

Dołączona grafika

 

 

Szukam osoby która jest w stanie szybko i dokładnie zmontować, o-fotografować i przetestować model. Liczy się doświadczenie i solidność.

 

Zainteresowanych proszę o informację w tym wątku.

 

Jestem zainteresowany zakupem tego modelu dla siebie, jeśli nie ma innej decyzji w sprawie kto i co... Latam Pionierem i Raptorem 2m. Chętnie także wykonam dokumentację foto i podzielę się uwagami z oblotów. Mogę w przyszłości oblatywać podobne platformy FPV po ich wcześniejszym zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=9967

 

Model będzie dostępny za około 40 dni - i nie tylko ten.

Będzie też cała rodzina Skywalkera - 5 typów modeli oraz kilka nowych modeli z EPO (w tym 2,5m rozpiętości) i cała masa nowości.

Generalnie płynie kilka kontenerów, ale to potrwa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...do reklamowania sklepu i wyrobów jest chyba inny dział. W tym autor olał użytkowników - do których zwracał się o formę pomocy - całkowicie, a do tego rozpoczał taki sam wątek z innym modelem - chyba zabawka(?) Brawo! Tak trzymać w końcu to Twoi klienci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wystarczy kliknąć na link który podałem?

 

W Twojej sytuacji zupełnie nie wystarczy. Zgłosiłeś się z apelem i nie raczysz zamknąc tematu wpisem, iż już wybrałeś testera, a pozostałym bardzo dziękujesz za zainteresowanie. Jakoś nie wierzę, że tego nie wiedziałeś - chyba, że bardzo pomyliłem się co do Ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.