Skocz do zawartości

sportowe autko w granicach 30tyś. zł


ECO400
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam swego rodzaju dylemat. Szukam samochodu sportowego, tylko i wyłącznie z napędem na tylną oś. Chciałbym coś stosunkowo młodego, powiedzmy 2003r. i wyżej.

Chce żeby to było coupe, Kabrio nie biorę pod uwagę, chyba ze ze sztywnym składanym dachem jak np. w mercedesie slk. Na razie w oko wpadł mi nissan 350z, ale może coś innego możecie podpowiedzieć? Może jakiś mniej popularny samochód, bo te SLK to wysoką cenę trzymają, a nie chce się żyłować i za ostatnie pieniądze kupować samochód. Auto może być trochę tańsze i uszkodzone (blacharka). Byle stan techniczny był dobry.

No i auta typu subaru impreza czy też lancer evo mnie nie interesują. Rodzinne auto już mam ;)

Do wydania mam około 30tyś. ale wiadomo im taniej tym lepiej.

 

 

Przy okazji jesli ktoś by chciał zobaczyć kilka zdjęć z driftów w Karpaczu które odbyły się dwa tygodnie temu to tutaj jest moja fotorelacja, tak prosto z karty w aparacie: https://picasaweb.go.../DMPKarpacz2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

coś pośredniego. Na pewno na jakiś zawody nie będę się nastawiał bo to jest spory wydatek i zakup auta to tylko kropla w morzu potrzeb. Chciałbym coś z mocnym silnikiem , mam we wrocławiu tor na rakietowej, wiec od czasu do czasu chętnie bym się tam wybrał pojeździć.

Może rx-8? tylko przeraża mnie trochę silnik, jego paliwożerność no i problemy z serwisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30 tyś nie kupisz 350 Z w stanie godnym uwagi ,chyba że nastawiasz się na grzebanie z autem.

Może coś typu Nissan 240Sx ,zamiata "dupcią" świetnie.Cała seria BMW -od 3-jek po 7-ki,mazda rx-5 .

Sensowne ale przednionapędówki to np.Honda Prelude .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o zamiatanie dupcią mi chodzi. Chciałbym spróbować swoich sił w tym.

350z w dobrym stanie znalazłem za 25k rozbitego. Po naprawie wyszedł by 32 tysiące

280koni, 2004 rok miałem go nawet jechać oglądać bo byłem w warszawie akurat, ale niestety właściciela nie było bo to okres wakacyjny był jeszcze. Później jak dzwoniłem to już się sprzedał...

 

200sx s14,5 jest fajny ale raczej nie takiego auta szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega właśnie nabył za 38 tyś ,350 Z w stanie względnym po ok pół roku poszukiwań ,jeżdzeniu po całej Polsce.Istotne jest to że znalazł auto w wersji europejskiej bo większość to amerykańce.Jest zadowolony, choć osiągi nie powalają za to trakcja,jazda po zakrętach to bajka.Średnio 13 litrów ubywa z baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spalanie nie jest jakieś przerażające. Właśnie trochę czytałem o tym nissanie i dużo ludzi pisze ze to auto stworzone do szybkiej jazdy w zakrętach. Bardzo pewnie się prowadzi.

Kolega pewnie szukał w dobrym stanie no i w całości. Ja mam pod nosem zakład blacharki wiec tutaj biorę poprawkę na ewentualną naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie sportowego auta i nie startowanie w różnego rodzaju zawodach (typu KJS) woła o pomstę do nieba! Nie oszukujmy się, po coś takie pojazdy się kupuje, a jeżdżenie "na rajdowca" po drogach jest co najmniej nieodpowiedzialne i po to właśnie wymyślono konkursową jazdę samochodem. Wpisowe wahają się między 50-200zł i jest świetna zabawa, atmosfera... coś jak na naszych piknikach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie sportowego auta i nie startowanie w różnego rodzaju zawodach (typu KJS) woła o pomstę do nieba! Nie oszukujmy się, po coś takie pojazdy się kupuje, a jeżdżenie "na rajdowca" po drogach jest co najmniej nieodpowiedzialne i po to właśnie wymyślono konkursową jazdę samochodem. Wpisowe wahają się między 50-200zł i jest świetna zabawa, atmosfera... coś jak na naszych piknikach :D

 

mnie jakoś do rywalizacji nie ciągnie. W modelarstwie siedzę już parę lat i można policzyć na palcach ile razy byłem na zawodach, i to w większości towarzysko niż żeby się nastawiać na coś więcej. Niektóry lubią się po prostu pobawić we własnym zakresie. Nie mówię ze takie zawody o których wspominasz nie są fajne, ale jakoś mnie tam nie ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co honda to honda ;) chyba jako jedyna z mlodszych aut ma swoją dusze ;)

 

szukaj nissana 200sx s13- s14 , silvie , skyline

 

drifting fajna rzecz .. ale kupisz autko za 30 kafli i musisz potem je odpowiednio wzmocnioc za kolejne 10-20 .. bo na serii to pourywasz

 

jak wiesz mam Honde CRX DEL SOL 1995 .. jedyny minbus jaki widze w tym aucie to brak tylniego napedu a pozatym ma same zalety ;) i uzytkuje na codzien ;) aktualnie na docieraniu od paru dni (mam wyjechac 1000km a juz zrobilem 600) bez palowania a uwierz korci zeby odpalic Vtec ;) ( nowe panewki acl race, pierscienie, uszczelniacze, wszelakie uszczelki, wał , mocniejsze sprzeglo a w srodku przyszlych wakacji - Kompresor eaton m45 na 200KM) chcesz poogladac hondy to zapraszam czasem na grabiszynską po 21-szej ;) we wro ( juz sie przeprowadzam wiec bede regularnie tam zagl;adal) :)

 

http://www.honda-crx.info/forum/viewtopic.php?t=59271

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ale Ty wgl nie czytasz ze zrozumieniem to co ja piszę. Nie szukam takiego auta żebym mógł tym tylko na torze pośmigać. Gdybym tego chciał to bym kupił sobie to: http://allegro.pl/ni...2632077440.html i się bawił.

 

napiszę jeszcze raz czego oczekuję, tym razem w podpunktach:

- NIE KABRIO

- rocznik 2003 i wyżej

- auto do jazdy po ulicach, normalne, a nie wyżyłowane bmw z 90 roku...

- napęd na tylą oś

- no i chyba co oczywiste: manualna skrzynia biegów

 

Powiedźcie mi co sądzicie o RX-8 bo to mogę kupić ze swoim budżetem bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.