Skocz do zawartości

sportowe autko w granicach 30tyś. zł


ECO400
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Wstawię bo może akurat kogoś z Was zainteresuje :)

Kupiłem auto bo mi się spodobała i dobrze wyposażona jest. Ale okazuje się ze dla mnie za mała i za słaba. Swoją drogą cieżko sie przesiąść z auta, które ma 300KM do takiego co nawet 200 nie ma, heh.

Zmieniam na większe.

http://allegro.pl/bm...3411692.html

 

DSC04756.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żalę Zefirku ;)

to dział hyde park, którego wcale czytać nie musisz ;)

 

Dorośnij ... i wytrzyj mleko spod nosa, młokosie!

 

19 lat i 300 koni? :wacko: Gdzie pracujesz, że tak Ci się powodzi?

 

Podejrzewam, że nigdzie... tatuś sponsoruje. Było już wielu takich jak on, a została po nich mokra plama. Tylko szkoda, że przy okazji zabijają innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem: kup sobie fiacika 126... i koszty mniejsze i podrasować tanio można i ekstremalnie pojeździć :P A tak, jak dzwona zaliczysz to Tatuś niepocieszony będzie :mellow: Nie życzę ci oczywiście niczego złego, ale zaliczysz tego dzwona na pewno :wacko: Bo do takich samochodów, synku trzeba dorosnąć, to po pierwsze, a po drugie samemu na nie zapracować...

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać ten wątek teraz, od postu Zefirka. Najpierw chciałem "stanąć" po stronie ECO400. Przeczytałem całość i zgadzam się z Zefirkiem. Zawodowo zajmuję się bezpieczeństwem ruchu. Osobiście jestem przeciwnikiem ograniczeń w wieku uzyskiwania prawa jazdy itp. Niestety wszystkiego trzeba się nauczyć!!! Chcesz jeździć efektownie - proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=oOzGwNMpE_s Gość od moich chłopaków ze szkoły. 12-to latek. Dla dzieciaków nie ma lepszej zabawy niż jazda na torze gokardami (na tym samym, co na filmie). Silne (baaaardzo) auto na polskich drogach, to morderstwo. Droga po której jeździcie na filmie nie nadaje się do jazdy szybszej niż 40km/h Koniec i kropka. Nie zamknęliście ruchu, nie odgrodziliście otoczenia. Jesteście debilami - przestąpcami. Bez uśmieszków. Mieszkasz ww Wrocławiu. Ile zrobiłeś tys. km po autostradach w Niemczech z prędkością pow. 200km/h? Toru nawet, piszesz, nie posmakowałeś. Andrzej dobrze Ci radzi. Kup malucha, podrasuj do 40kM i się naucz. Albo kup starego opla i załóż troleje.

 

ZEFIREK - Masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu. Próbowałeś? Jechałeś sportowym gokartem (takim, co zabawki z wypożyczalni na torze dubluje 2x na każdym okrążeniu)?

 

Chcesz aby go koledzy wyśmiali? :ph34r:

 

Nie, po prostu chcę, aby przeżyli inni, którzy niczym nie zawinili. Debil w ciężkim aucie ginie w momencie kontaktu z betonową przeszkodą, w każdym innym ginie osoba w którą trafi.

 

a policja zamiast lapac prawdziwych przestepcow i tewlefonowych złodzieji to oglada filmiki na youtube i czyta fora ;P

 

Mam nadzieję, że tym razem złapie PRAWDZIWYCH PRZESTEPCÓW

 

We Wrocławiu jest tor http://www.torakieto...nosci/index.php Ale pewnie jazda tam to obciach... I jeszcze wyjdą błędy w technice, znowu obciach. No tak, dostawczaki, małe golfy, 300konne tam się nie zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt."Umieszczam te posty bo napisałeś na początku, że chciałbyś trochę poprawić technikę jazdy i to jest świetny pomysł bo należałbyś do bardzo wąskiego grona tych co umieją jezdzić na tym co mają.

Chodzi mi oczywiście o jazdę sportową, a nie codzienne użytkowanie.

Mistrzów startu z pod świateł, i mistrzów prostej jest wielu, robią to karmiące matki z niemowlakiem przy piersi.

Dla tego gorąco zachęcam Cię do treningu, jeżeli masz możliwości."

 

Zacytuję sam siebie, żeby przypomnieć Ci jakie miałeś ambitne zamiary i myślałem, że będziesz naprawdę należał do tych nielicznych co potrafią, ale niestety rozmydliłeś i zostałeś jednym z tysięcy szpanerów z zimnym łokciem.

Drogi Dawidzie tzw przedłużacze h... w Twoim wieku są naprawdę niepotrzebne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak jest normalny jak na jego wiek. To rodzice są nieodpowiedzialni pozwalając mu bawić się niebezpiecznymi zabawkami.

Miałem kumpla którego ojciec dorobił się na handlu małej fortuny. Na osiemnastkę mógł sobie wybrać dowolny samochód ( nowy ). Jedynym warunkiem było zmieszczenie się w określonym niedużym litrażu. Kupił sobie Clio jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.