Skocz do zawartości

Citabria-Decathalon Gigant RC


balcerseb88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kowerall to nie folia,warto coś na ten temat wiedzieć :D

Masz złożony kadłub i teraz zawieś go gdzie będzie SC i zobacz co się z tą masą dzieje i ile z przodu już teraz trzeba dołożyć.

Nie musisz projektować możesz to częściowo sprawdzić i przewidzieć dalszy rozwój budowy.

Akumulatorów od zapłonu i odbiornika nie traktuj jako masy do wyważenia bo to jest maly pikuś w takim modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kowerall to nie folia,warto coś na ten temat wiedzieć :D

Masz złożony kadłub i teraz zawieś go gdzie będzie SC i zobacz co się z tą masą dzieje i ile z przodu już teraz trzeba dołożyć.

Nie musisz projektować możesz to częściowo sprawdzić i przewidzieć dalszy rozwój budowy.

Akumulatorów od zapłonu i odbiornika nie traktuj jako masy do wyważenia bo to jest maly pikuś w takim modelu :D

 

Dokładnie tak zawieszałem model i jak na razie to cały czas przeważa na przód wiadomo trzeba jeszcze wziąć pod uwagę że z tyłu dojdzie jak kolega po wyżej napisał praktycznie 5 razy więcej niz z przodu no i praktycznie 70% skrzydła ciąży na tył.

Na kowellar chyba jeszcze nie jest za późno szczerze mówiąc nie używałem nigdy tego tylko widziałem na innych modelach na pewno kupie na spróbowanie. Nie mówię na 100% ze pokryciem będzie folia.

 

A teraz kilka fotek "bydlaka na dworze"

post-158-0-66758200-1350412940.jpg

 

post-158-0-98995200-1350412966.jpg

 

post-158-0-73977400-1350412979.jpg

 

No i w miedzy czasie "machnąłem" jeszcze drzwi

 

post-158-0-87618200-1350412956.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zyskał bym kilogram bo odpadła by zębatka rozrusznik no i pakiet do napędu rozrusznika...

Ale stracił bym ten bajer szczerze mówiąc to nigdzie nie widziałem rozrusznika w modelu no i z drugiej strony nie będę się szarpał ręką czyli jest bezpieczniej :) A to chyba najważniejsze :) ??

Pozdrawia m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.