Skocz do zawartości

Citabria-Decathalon Gigant RC


balcerseb88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam stosuje dwa w rodzaje właczników jeden typowy modelarski firmy futaba z możliwością podpięcia 2 akumulatorów działa on na zasadzie mechanicznej i elektronicznej jest to taki prosty układ naprawde prosty ale wysokoprądowy i pewny w działaniu oczywiście coś kosztuje ok 87zł a drugi rodzaj włącznika zakupiony w sklepie elektronicznym zwykły hebelek ale solidnej budowy bardzo tani ok 3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Lampy sa kupione w sklepie motoryzacyjny (uniwersalne) światła pozycyjne np do przyczepy przynajmniej tak mi sie wydaje ja ich nie kupy wałem ja je tylko dostałem :) ale wielkość jest idealna :)) a juz zabierałem sie za zrobienie jakiegoś kopyta zeby sobie wytłoczyć cos podobnego tylko było by bez odblasków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszeczke odpoczołem od modelu u wróciłem do prac

Zrobiłem oswietlenie modelu sterownik (migacz) wziety z lampki o roweru :)

Wykonałem zbiorniku paliwa do benzyny i ON zdjecie poniżej

post-158-0-51965700-1362425231_thumb.jpg

Na dole zdjecia pompka do dymu :)

 

Zamontowane serwo na gaz

post-158-0-50414600-1362425241.jpg

 

króciec do dymu

post-158-0-13791500-1362425251.jpg

 

Oraz zbiorniki w modelu wszystko podłączone :)

post-158-0-24121000-1362425264.jpg

 

To by było na tyle jak czas pozwoli niebawem dalsza cześc budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach dokończyłem maskę silnika.

Wytopiłem do reszty styropian rozpuszczalnikiem nitro po odparowaniu a przynajmniej tak mi sie wydawało pozostało jeszcze troszke pianki i styropianu chciałem go wypalić wcześniej robiłem to opalarka niestety opalarki nie miałem i odpaliłem palnik efekt był wiadomy co sie stało rozpuszczalnik nie odparował i wszystko sie zapaliło tak ze maska ledwo uratowana dlatego taka okopcona :))

 

post-158-0-47843400-1362915534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no no to i czarna skrzynka sie znalazła na pokładzie ha ha super że prace idą do przodu

 

No po troszeczku staram sie isc do przodu choć ostatnio czasu coraz mniej jeszcze tylko jedna klapka na wyłączniku dwa popychacze do steru wysokości oraz fotel dla pilotki i kadłub gotowy będzie do pokrycia tylko pozostaje pytanie czym pokryć model ?? folja czy może KOVERALL a moze jakies inne propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.