Skocz do zawartości

Citabria-Decathalon Gigant RC


balcerseb88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam latanie takim modelem to czysta przyjemność ponoć rozmiar nie ma znaczenia ale ale i jeszcze raz ale to są wspaniałe doznania zbudować polecieć i użytkować a potem przyjdzie czas na inny inaczej zbudowany itp doświadczenia w budowie i konstrukcji nie można zdobyć na papierze człowiek musi się zdobyć na wysiłek to tyle

Pełen szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tą swoja makiete z chęcią zobaczymy ;) Załosna uwaga makieta ,półmakieta.Kogo to obchodzi.Nic nie "szkodzi"!,chce to ma takie gabaryty jakie mu pasują..

 

Jeśli chcesz zobaczyć moją makietę musisz zdobyć RC przegląd modelarski nr 6/2007 . W środku jest plakat z moim modelem powieś sobie na ścianie to się napatrzysz ;) . A żałosne są Twoje uwagi w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lepiej na jakiej podstawie twierdzisz, że to nie makieta, zamiast przeglądać gazety, których jest całe krocie lepiej poobserwować bardzo ładną makietkę w tym temacie :P są modele do walk airkombat są esiaki, są modele z kartki w kratkę, są modele do akrobacji, sylwetkowe, do zadań specjalnych i takie właśnie jakie prezentuje kolega, a granic takich bardzo ostrych między tymi typami to nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zobaczyć moją makietę musisz zdobyć RC przegląd modelarski nr 6/2007 . W środku jest plakat z moim modelem powieś sobie na ścianie to się napatrzysz ;) . A żałosne są Twoje uwagi w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia .

 

Skoro jesteś w tym taki dobry to doradzaj co,mozna jeszcze zrobić,zeby efekt koncowy był jeszcze lepszy.Taką postawą pokazałbyś swoją klase! Natomiast zdanie typu"Szkoda tylko że w dziale makiety jest relacja co najwyżej z budowy pół makiety" Nie jest budujące tylko żenujące..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, buduj i nie wnikaj w szczegóły i kłótnie. Żeby piany nie było za dużo to poproś moda o przesunięcie do półmakiet i po sprawie. Pozdrawiam i będę zerkał cały czas na relację nawet jak będzie w hydeparku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niestety nie udało sie po pracować miałem zajęty garaż a w niedziele jak to w niedziele nie wiele na robiłem....

W końcu naszło mnie na dokończenie fotela jeden będzie z głowy gorzej z drugim :)

post-158-0-44323200-1356876632.jpg

 

Podłubałem troszeczkę przy sterze kierunku musiałem zerwać balsę z jednej strony i na kleić jeszcze raz ponieważ ster był zwichrowany....

post-158-0-47244900-1356876647_thumb.jpg

 

No i na koniec zacząłem robić okucie do steru kierunku i od razu z rozmachem na skrzydła

 

Pozdrawiam obserwujących temacik :)

post-158-0-94861600-1356876640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

.Zabrałem sie za budowę skrzydeł i od razu nasuwa sie kilka pytań do bardziej doświadczonych modelarzy

 

 

Jakie serwa na klapy jedno czy po dwa na każdą klape

 

Jakie serwa na lotki po jednym na lotke czy dwa a może wiecej ??

 

gdzie kupię rurki na zastrzały o przekroju hmm... elipsy (aerodynamiczne) (widoczne na zdjęciu po niżej) może ktoś gdzies spotkał cos takiego ?? ew jak spłaszczyć rurkę aluminiową żeby wyszło cos takiego jak na zdjeciu poniżej

 

Niestety na ta chwile mam tylko jedno zdjecie poniewaz mam problemy z aparatem

 

 

post-158-0-50989500-1359405928.jpg

 

 

 

Wspomniane (rurki)

 

post-158-0-37188700-1359406197.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.